Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Wiek Trzech Cesarzy - Help!

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> A tak poza Warhammerem to...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Dragomir
Basztowy
Basztowy


Do³±czy³: 24 Lis 2006
Posty: 143

PostWys³any: Pia Lis 24, 2006 00:26    Temat postu: Wiek Trzech Cesarzy - Help! Odpowiedz z cytatem

Witam!

Mój MG chce grać w okresie panowania trzech cesarzy... A ja nie mam pojęcia o tych czasach. Ma ktoś dostęp do historii z tego okresu? Może wiecie coś na ten temat. Jaka była mentalność mieszkańców Imperium wtedy, co się działo itd. Cokolwiek co może mieć wpływ na odgrywanie postaci.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Erallion
Strażnik
Strażnik


Do³±czy³: 01 Paz 2006
Posty: 68

PostWys³any: Pia Lis 24, 2006 20:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

troche informacji znajduje sie w dodatku " Dziedzictwo Sigmara " radze nabyć gdyż sporo ciekawych informacji na temat Imperium , jego prowincji i historii mozna znaleźć...natomiast moge Ci powiedzieć , że sytuacja w tym okresie nie była zbyt wesoła Imperium mialo trzech Imperatorów ( jeden wybrany i dwoch samozwancow ) , kazdy bil swoja monete kazdy wydawal wlasne dekrety Smile jednym slowem panowal niezly bajzel Smile do tego dochodzily wasnie miedzy poszczegolnymi prowincjami i elektorami , rowniez miedzy szlachta kazdy chcial jak najwiecej ziemi dla siebie ... domyslasz sie jak wygladaja takie szlacheckie porachunki i podjazdy Very Happy ...mowie najlpieje jak nabedziecie dodatek Smile tam znajduje sie o wiele wiecej informacji z datami , nazwiskami Smile
_________________
Nie należy denerwować Mistrza Gry ;P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Dragomir
Basztowy
Basztowy


Do³±czy³: 24 Lis 2006
Posty: 143

PostWys³any: Sob Lis 25, 2006 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ok. Dzięki. Dodatek planowałem zakupić niedługo, ale kampania ma zaczynać się jeszcze wcześniej... Ale widzę, że nie ma innego wyjścia...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Orrendil
Basztowy
Basztowy


Do³±czy³: 14 Sty 2005
Posty: 142
Sk±d: Sith Fascoluinne

PostWys³any: Nie Lis 26, 2006 09:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W książce Wewnętrzny Wróg też coś o tym pisze.. Ale ogólnie skupiają się tam na bardzo politycznych sprawach.
_________________
Wenn ist das Nunstrück git und Slotermeyer?
Ja! ... Beiherhund das Oder die Flipperwaldt gersput.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> A tak poza Warhammerem to... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group