Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Nowe klasy zawodowe w Imperium

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Gra
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
orth
Admin Zamku
Admin Zamku


Do³±czy³: 18 Lis 2004
Posty: 1196
Sk±d: Altdorf

PostWys³any: Sob Gru 10, 2005 14:56    Temat postu: Nowe klasy zawodowe w Imperium Odpowiedz z cytatem

Napiszcie propozycje jaką nową klasę powinienem dodać [lub klasy] do imperium - obecnie jest już wojownik, mag i ranger. Napiszcie tez jak powinna być mniej wiecej nakreslona ich kariera wedlug was [czyli szybkosc zdobywania czarów, +ataku, +obrony, siły, p. poróży etc] w odniesieniu do 3 podstawowych klas.
WezmÄ™ pod uwage wszystkie racjonalne propozycje przy tworzeniu nowych klas

myslalem nawet o tym aby zamienic klasy na profesje profilowane i zrobic z conajmniej 8-10 takich profesji np:
mag wojenny, kapłan, łucznik, strażnik dróg, goniec, myśliwy, barserker, kupiec - gdzie kazda kariera miala by pewne bonusy przy awansach ale i ograniczenia. [latwo mozna sie domyslic kto jakie]
_________________
Pozdrawiam i życzę wielu udanych sesji

www.drachenfels.pl :: www.40k.pl :: www.fabularny.net :: www.nudny.net :: www.samotnywilk.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
bobon
Szabrownik
Szabrownik


Do³±czy³: 11 Gru 2005
Posty: 12
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Sob Gru 17, 2005 22:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a może by złodziej przestepca? Laughing
_________________
figo fago babcia nago
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Thaumiel
Go¶æ





PostWys³any: Nie Lut 05, 2006 17:01    Temat postu: Klasy Odpowiedz z cytatem

Proponuje dodać łotrzyka, paladyna, barda to będzie 6 oraz dodać 4 klasy żeńskie - złodziejka, czarodziejka i sam nie wiem co dalej.

Oczywiście prostszym wyjściem jest przeniesienie klas i dodanie profesji tak jak w warhammerze.Nie wszystkie profesje jednak się nadadzą proponuje selekcje np. dla wojoników - żołnierz, najemnik, ochroniarz

Osobiście sądzę, że nie warto zwiększac liczny klas aż do 10 bo się zrobi bałagan i czym odróżnić barda od łotrzyka?Sama wiedza nie wystarczy bo czym ich tu obdarować aby gracz miał satysfakcje BO JA JESTEM BARDEM KURDE!Utworzenie tylu klas spowoduje przymus dodania wielu umiejętności dla znacznego poróżnienia, a czy Orth masz na to czas i umiejętności?(to w żadnym wypadku nie obelga czy złośliwe pytanie - sam gdzieś napisałeś, że nie jesteś programistą)
Powrót do góry
Lord Ares
Szabrownik
Szabrownik


Do³±czy³: 13 Kwi 2006
Posty: 16

PostWys³any: Czw Kwi 13, 2006 14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowe klasy to dobry pomysł ale jeśli będe one lepsze niż te co są teraz to starsi gracze czyli Ci którzy już troche w to grają to będe w plecy więc trzeba sie dobrze zastanowić zanim sie wprowadzi inne klasy chyba że starzy gracze będą mogli zmienić klase zostająć na tym samym poziomie i z tym samym ekwipunkiem co teraz.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Lord Ares
Szabrownik
Szabrownik


Do³±czy³: 13 Kwi 2006
Posty: 16

PostWys³any: Pia Kwi 14, 2006 08:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może zamiast nowych klas zrobić pod klasy ? Np. Mag miałby podklasy jak mag wody, ognia, mag bitewny itd. A wojownik mógłby mieć podklasy takie jak np. wojownik chaosu, światła lub wojownik a podklasa to by był breseker. Pomyślcie nad tym co napisałem
_________________
Nie Umrzesz Za Mnie, Więc Nie Mów Mi Jak Mam Żyć
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Aragorn007



Do³±czy³: 22 Paz 2006
Posty: 1

PostWys³any: Pon Paz 23, 2006 17:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja bym proponował paladyna W grze brakuje jakiejs szlachetnej klasy
No i moze jakis druid by sie przydal?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Adramellech



Do³±czy³: 07 Lis 2006
Posty: 3

PostWys³any: Sob Lis 18, 2006 19:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A wojownik który jest to nie jest klasa "szlachetna" pozatym paladyn o którym tu mowa to jak by nie było wojownik, czyli jakaś wybrana grupa zpośród wojowników, dlatego proponuje aby nowa profesja dostepna w grze była profesją nbp. złodzieja.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Gra Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group