Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Jestem zablokowany w opcji WP艁ATA NA KONTO

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Gra
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
Adramellech



Do潮czy: 07 Lis 2006
Posty: 3

PostWys砤ny: Wto Lis 07, 2006 11:36    Temat postu: Jestem zablokowany w opcji WP艁ATA NA KONTO Odpowiedz z cytatem

Wczoraj wieczorem postanowi艂em chwilke pobiega膰 swoj膮 postaci膮 po drogach Imperium i jak wielkie by艂o me zdziwienie gdy po uruchomieniu gry okaza艂o si臋 偶e jestem ZABLOKOWANY i nie mog臋 nic zrobi膰 ze swoj膮 postaci膮 ZABLOKOWA艁O mnie w opcji wp艂aty na rzecz gry a do tej pory nie by艂o to konieczne czy co艣 si臋 zmieni艂o odno艣nie obowi膮zku p艂acenia za gre? Bo je艣li musze p艂aci膰 to hmmm nie weso艂oi posta膰 na 20 poziomie idzie sie pi贸rkowa膰.


Pozdrawiam
Adramellech ibn Hagit ap Uriel
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
orth
Admin Zamku
Admin Zamku


Do潮czy: 18 Lis 2004
Posty: 1196
Sk眃: Altdorf

PostWys砤ny: Wto Lis 07, 2006 22:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obecny system abonamentu zosta艂 zmieniony zgodnie z zapowiedziami.
Od teraz wszystkie us艂ugi w miastach, podr贸偶 questy itd s膮 darmowe. Abonemnt pojawia si臋 natomiast przy pierwszej napotkanej walce.
Gra wchodzi w faz臋 konkretnego upgrade'u st膮d zmiany.
_________________
Pozdrawiam i 偶ycz臋 wielu udanych sesji

www.drachenfels.pl :: www.40k.pl :: www.fabularny.net :: www.nudny.net :: www.samotnywilk.pl
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Adramellech



Do潮czy: 07 Lis 2006
Posty: 3

PostWys砤ny: Sob Lis 18, 2006 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy to ma znaczy膰 偶e jak chce podr贸偶owac traktami Imperium i walczy膰 to musze ui艣ci膰 op艂ate (myto) SMS-em, czy da sie grac za darmo?
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Gra Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group