Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
udawany 艁owca czarownic

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Problemy, pytania, poszukiwania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
mr.艢rubokr臋t
Szabrownik
Szabrownik


Do潮czy: 01 Lis 2006
Posty: 11

PostWys砤ny: Sro Lis 01, 2006 19:50    Temat postu: udawany 艁owca czarownic Odpowiedz z cytatem

witam! mam pytanko co do profesji lowcy czarownic. a konkretniej o to jak powinno se ja udawac gdyz prowadze najemnika ktory podszywa sie pod lowce czarownic. nrazie mam tylko szablonowy mundurek z emblematami sigmara i grozne spojrzenie. ale chcialbym wiedzecna jakiej zasadzie podrozuje taki lowca ze swiatyni sigmara czy ma jakies glejty no i co robi jezeli ktos nie chce go sluchac/nie pozwala zabijac

zapraszam do wypowiedzi:)
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
lordbunio
Od藕wierny
Od藕wierny


Do潮czy: 04 Mar 2006
Posty: 90

PostWys砤ny: Sro Lis 01, 2006 23:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz jaka jest kara za podszywanie si臋 pod 艂owce czarownic?
艢mier膰 to 艂agodna kara przy tej kt贸r膮 Ci wymierz膮.

Czym jest dla mnie 艂owca czarownic...
Hmm... to kole艣 kt贸ry ma zezwolenie 艣wi膮tyni na oczyszczanie 艣wiata z wszelkich herezji i plugastwa w jej imieniu.
Po mojemu to odpowiednie dokumenty z piecz臋ci膮 teogonisty (lub jakiego艣 wa偶niejszego kap艂ana) powinien mie膰... sygnet reprezentuj膮cy te偶 mo偶na przyj膮膰 偶e posiada. W sumie to sam nie wiem.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Orrendil
Basztowy
Basztowy


Do潮czy: 14 Sty 2005
Posty: 142
Sk眃: Sith Fascoluinne

PostWys砤ny: Czw Lis 02, 2006 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Kr贸lestwie Magii co艣 o tym wspominaj膮.. Powinien chyba posiada膰 papierek od w艂adcy ziem, gdzie "pracuje". Mo偶e to by膰 sam elektor lub jego wasal, je艣li to jest 艂owca 艣wiecki. Je艣li dzia艂a w imieniu 艢wi膮tyni, to od niej papierek, kt贸ry stwierdza, 偶e 艂owca dzia艂a w jej imi臋, a 艢wi膮tynia ta ma zapewne podpisane dokumenty, pozwalaj膮ce jej 艂owcom dzia艂a膰 na danym terytorium.
Ale kto to b臋dzie sprawdza艂? Je艣li fa艂szywy 艂owca b臋dzie si臋 trzyma艂 z daleka od szlachty i kleru, to nikt go raczej nie b臋dzie legitymowa膰.
_________________
Wenn ist das Nunstr眉ck git und Slotermeyer?
Ja! ... Beiherhund das Oder die Flipperwaldt gersput.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
mr.艢rubokr臋t
Szabrownik
Szabrownik


Do潮czy: 01 Lis 2006
Posty: 11

PostWys砤ny: Czw Lis 02, 2006 18:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tylko do czego taki papiere upowaznia?? bo na bank ten swiatynny jest wazniejszy tylko czy np straznicy beda stali obojetnie kiedy wywleczeme chlopska rodzine i zaszlachtujemy? bo uznalismy ze sa napietnowani?
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Erallion
Stra偶nik
Stra偶nik


Do潮czy: 01 Paz 2006
Posty: 68

PostWys砤ny: Czw Lis 02, 2006 19:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raczej tak ...najlepiej poczytajcie jak dzia艂a艂a Inkwizycja bo ich metody sa podobne do dzialania lowcow czarownic ...zreszta w 1 edycji byla stworzona profesja Inkwyzytora i w jej opisie zawarte bylo ze 艂owcy dzialaja jako ich sila zbrojna...a powiedzmy sobie szczerze Inkwizycja nie piescila sie i nie przebierala w srodkach szybki s膮d , skazanie i 艣mier膰...艁owca dzialajac z ramienia swiatyni moze wywlec kazdego ( oczywiscie bez przesady np szlachcica czy arystokrate chyba ze beda mieli niezbite dowody i pozwolenie swiatyni tzn przelozonych -tak mi sie wydaje przynjamniej bo jesli niezbite fakty dowioda ze taki szlachetka jest gorliwym wyznawca chosu wtedy droga wolna ) jesli uznaja ze cos moze z nim byc nie tak i kill him
_________________
Nie nale偶y denerwowa膰 Mistrza Gry ;P
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Argoth
Szabrownik
Szabrownik


Do潮czy: 19 Paz 2006
Posty: 18
Sk眃: O艣wi臋cim

PostWys砤ny: Czw Lis 09, 2006 17:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chce tylko nadmieni膰 偶e historie o 艢wietej Inkwizycji s膮 mocno przesadzone wi臋c szukaj膮c informacji na ten temat trzeba znale藕膰 naprawde dobre 藕r贸d艂o. Z tego co wiem to np. tylko w Hiszpani i Anglii Inkwizycja pali艂a ludzi na stosie. Czasem zdarza艂y si臋 wyj膮tki.

Tak wiec por贸wnuj膮c Inkwizycje 艣redniowieczn膮 do tej z Warhammera radzi艂bym by膰 ostro偶nym.
_________________
Zrobi臋 to szybko, cicho i bezbole艣nie...

#sesja: Witamy na Dworze: Nat Krebs
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Problemy, pytania, poszukiwania Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group