Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Jak do艂膮czyc graczy??

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Problemy, pytania, poszukiwania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
Mogrin
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do潮czy: 14 Kwi 2006
Posty: 37
Sk眃: Inowroc艂aw

PostWys砤ny: Nie Kwi 30, 2006 10:45    Temat postu: Jak do艂膮czyc graczy?? Odpowiedz z cytatem

Mam pytanko. Poprowadzi艂em pierwsz膮 sesje kampani. Nistety dw贸ch z moich graczy nie mog艂o si臋 na niej stawi膰. Na tej sesji chc膮 do艂膮膰zyc do dru偶yny. Jak sadzicie, da膰 im po dodatkowym rozwini臋ciu tak aby wyr贸wnali si臋 troch臋 z pozosta艂ymi graczmi, czy powinni zaczyna膰 od pocz膮tku z zerowym do艣wiadczeniem??
_________________
Nie ma nic lepszego od Gawitha mentolowego:)
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Nie Kwi 30, 2006 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Je艣li ci gracze nie mogli si臋 stawi膰 z powa偶nych powod贸w, a mimo tego chcieli, (oraz, kiedy reszta dru偶yny podskoczy艂a nieco) to mo偶esz da膰 im pewien bonus, jednak nie radz臋 wi臋cej ni偶 jedno rozwini臋cie + ewentualne dodatki do ekwipunku.

Jestem pewien 偶e starszyzna Warhammera si臋 ze mn膮 nie zgodzi. Razz Mimo to, uwa偶am 偶e 偶adna z postaci w jednej dru偶ynie nie mo偶e r贸偶ni膰 si臋 rozpi臋to艣ci膮 PD na pocz膮tku gry.
_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
kain
Mod Mag贸w
Mod Mag贸w


Do潮czy: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys砤ny: Nie Kwi 30, 2006 13:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ethereal, dlaczego mieli by co艣 dosta膰 ? Nie by艂o ich, a tamci w艂ozyli jaki艣 wysi艂ek w gr臋. Wiec nie rozumiem, ale mo偶e sie myle. U mnie jak gracza nie ma, no c贸偶....nic nie dostaje. POza tym to dopiero pocz膮tek, wi臋c gracz mo偶e nadrobic.....ale to wg uznania Mg.Kazdy jest inny, kazdy inaczej prowadzi i kazdy przyznaje inaczej PD.Wiec to zalezy od ciebie co zrobisz, a poza tym pewne r贸znice pod wzgledem rozwiniec moga dobrze zrobic graczom
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry P贸艂nocy: Kain

Kobiet potrafi膮cych s艂u偶y膰 za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze 艣wiat贸w. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadaj膮cego materaca nie jest ju偶 takie proste
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
quidamcorvus
Basztowy
Basztowy


Do潮czy: 08 Maj 2006
Posty: 125
Sk眃: Katowice

PostWys砤ny: Sro Maj 24, 2006 15:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja, jako MG nie przydzielam 偶adnych PD oraz innych bonus贸w graczom, kt贸rych nie by艂o na sesji. To nie by艂oby sprawiedliwe wzgl臋dem obecnych.
Ponadto, obecnym graczom przydzielam PD dopiero po tym, jak oddadz膮 mi, w formie dziennika, relacj臋 z rozegranej przygody. Dzi臋ki temu utrwalaj膮 niekt贸re wiadomo艣ci i nie ma problemu z pytaniem: Co robili艣my na ostatniej sesji? Ponadto, mam kup臋 zabawy czytaj膮c ich wypociny Wink
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
alladyn777
Od藕wierny
Od藕wierny


Do潮czy: 22 Maj 2006
Posty: 107
Sk眃: WWA

PostWys砤ny: Pia Maj 26, 2006 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

------------------DO PIERWSZEGO PYTANIA----------
a TO ZALE呕Y JAK BARDZO S膭 ROZWINI臉TE TAMTE POSTACI.
JAK DU呕O TO DAWAJ PDKI I GRAJ DALEJ.JAK DR脫呕YNA B臉DZIE MIALA W SQADZIE ZWAD呕CE I SZERMIERZA ESTALIJSKIEGO TO NIE WIADOMO NA CO ICH WYSLAC....
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Darnok
Od藕wierny
Od藕wierny


Do潮czy: 24 Maj 2006
Posty: 105

PostWys砤ny: Nie Maj 28, 2006 20:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po mojemu to ja zgadzam si臋 z Kainem. Jedna sesja to 250PD max. (du偶e max) na takie odst臋py w dru偶ynie mo偶na sobie pozwoli膰
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Monstero
Starszy Prochowy
Starszy Prochowy


Do潮czy: 15 Lis 2005
Posty: 279
Sk眃: z daleka

PostWys砤ny: Pon Maj 29, 2006 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Du偶o zale偶y od mechaniki, kt贸r膮 stosujecie. No i od Graczy. U mnie dru偶yna z amplitud膮 600 PD radzi艂a sobie doskonale, przy czym ten "najbardziej niedo艣wiadczony" robi艂 tyle samo co reszta razem wzi臋ta. Ale to ju偶 chyba kwestia wrodzonej przebieg艂o艣ci.

Zreszt膮 im wi臋cej PD maj膮 moi Gracze tym gorzej im idzie. Po prostu zapominaj膮 o rozs膮dku...
_________________
...
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Birkart
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do潮czy: 30 Maj 2006
Posty: 36

PostWys砤ny: Wto Maj 30, 2006 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra odbiegamy od topica:P

Moim zdaniem do sesji powini byc wszyscy obecni. a jak sie tak stalo ze niemogli.... coz ich strata , troche niesprawiedliwe jak BG wytepia np. gildie zlodziei po stracie miedziaka Razz, i otra sie o smiesc (znaczy PP) i przyjdzie koles z tyloma samymi PDkami co oni Razz
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Darnok
Od藕wierny
Od藕wierny


Do潮czy: 24 Maj 2006
Posty: 105

PostWys砤ny: Wto Maj 30, 2006 22:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chodzi o to w艂a艣nie jak wyja艣ni膰 nag艂e znikni臋cie BG!!!! Nagle nieobecny czarodziej dostanie wezwanie z kolegium i musi jecha膰??? Wojownik za du偶o przecholowa艂 z alko i musi rekonwalescencj臋 przej艣膰!? Jak to fabularnie, cholera, wyja艣ni膰.To si臋 nie sprawdza.... Ja tam wol臋 jak wszyscy s膮 i tak powinno si臋 robi膰- wszyscy gracze musz膮 by膰
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
ckapsel
Mistrz Rycerski
Mistrz Rycerski


Do潮czy: 21 Sie 2006
Posty: 440
Sk眃: Pruszk贸w

PostWys砤ny: Sro Wrz 20, 2006 14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zanga偶owa膰 jakie艣 spotkanie niewiem w karczmie polu bitwy mo偶na te偶 innego gracza uratowa膰 z niewoli od jaki艣 zielonoskurych
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Darnok
Od藕wierny
Od藕wierny


Do潮czy: 24 Maj 2006
Posty: 105

PostWys砤ny: Czw Wrz 21, 2006 16:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mo偶na by w takim wolnym czasie interes rozkr臋ci膰. Na ten przyklad jaka艣 karczma (karczmarz jak jest w dru偶ynie), kupi膰 ziemi臋 pod uprawe (du偶o kasy na wydanie), poczytac tajemne ksi臋gi i wymy艣la膰 nowe czary (czarodziejs only), popracowa膰 w warsztacie (in偶ynier, rzemie艣lnik i ich rozwiniecia).Banite nie wsz臋dzie znaj膮. Mo偶e pojechac do jakiejs innej prowincji i bedzie spox. 艁owca przecie偶 mo偶e sobie sk贸ry posprzedawac albo uczyc si臋 robic z nich co艣 itp.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Problemy, pytania, poszukiwania Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group