Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
#SESJA Pa艂ac Mordu
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Nast阷ny
 
To forum jest zablokowane, nie mo縠sz pisa dodawa ani zmienia na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo縧iwo禼i zmiany post體 lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Pa艂ac Mordu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
kain
Mod Mag贸w
Mod Mag贸w


Do潮czy: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys砤ny: Nie Lip 30, 2006 00:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Do艂acze do was p贸藕niej -zbywam go machni臋ciem r臋ki. Musz臋 co艣 za艂atwic pilnego sam
< Id臋 dalej..... >
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry P贸艂nocy: Kain

Kobiet potrafi膮cych s艂u偶y膰 za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze 艣wiat贸w. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadaj膮cego materaca nie jest ju偶 takie proste
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Brujah
Rycerz Zamku
Rycerz Zamku


Do潮czy: 04 Lut 2006
Posty: 327
Sk眃: Sylvania - Zamek Drakenhof

PostWys砤ny: Nie Lip 30, 2006 01:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"20 koron? Przecie偶 to kupa kasy... C贸偶... Pewnie drugie tyle strace w karczmach... Albo wszystko w jakim艣 ciemnym zau艂ku z rozbit膮 g艂ow膮..."

<Odliczam 20 koron i powoli oddaje je stra偶nikowi. Patrz臋 mu w oczy i wchodz臋 do miasta>

"Potrzebna mi jest k膮piel i posi艂ek. Strasznie mnie zm臋czy艂a ta walka a Morr wie ile le偶eli艣my w b艂ocie gdy nas ten 艣mie膰 zaczarowa艂"

<Podchodz臋 do elfa>

- Zostaw - m贸wi臋 cicho - niech za艂atwi swoje "sprawy"

"Tak, ka偶dy ma swoje tajemnice"

- Lepiej znajd藕my sobie jak膮艣 karczm臋.
_________________
#Altdorf - Brujah, tak jakby cz艂owiek Wink
#Dzielnica Kupiecka - MG Falandar Von Geldhaben (NPC)
#Pa艂ac Mordu - Wolfram "Nachtmann"
#Przyjaciel czy Wr贸g? - Domarasc Ungardt "Marzyciel"
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Anubis
Chor膮偶y
Chor膮偶y


Do潮czy: 23 Mar 2006
Posty: 723

PostWys砤ny: Nie Lip 30, 2006 20:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Odwracam g艂ow臋 w kierunku elfa i powoli kiwam g艂ow膮, ale ciagle nie spuszczam wzroku ze straznika.>
-Prowad藕 do tej twojej "porzadnej" karczmy. I lepiej sie pospieszmy - mnie tez wzywaj膮 pewne sprawy...
<Ko艅cze swoja wypowied藕 coras bardziej 艣ciszaj膮c glos tak 偶e ostatnie s艂owa m贸g艂 uslyszec tylko Telmar.>
_________________
Lily et Pique: Orderic du Limont
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Jaracz
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 29 Cze 2005
Posty: 2221
Sk眃: Olsztyn

PostWys砤ny: Pon Lip 31, 2006 12:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Sk膮d ten artefakt pochodzi? Czym on jest i kto go stworzy艂? Sk膮d ty go masz? Czemu jego manifestacja mocy nie zosta艂a wykryta przez Imperialnych mag贸w... Co zamierzas dalej ze mn膮 zrobi膰? Co mnie czeka?
<Pytania zadaj臋 powoli i wyra藕nie, tak aby m贸g艂 je wszystkie us艂yszysze膰 i zrozumie膰>
- Co si臋 stanie je艣li odm贸wi臋?

<`Ras'ash na bog贸w, w kt贸rych wierzysz... sam nie dam rady`>
_________________
#Przyjaciel czy Wr贸g => Alex Zir, cz艂owiek, magister alchemik.
#Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager => Brokk Imrakson, krasnolud
#Sylvania - Ziemia Przekl臋tych => Gerhard, cz艂owiek
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Vizerelli*mg
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do潮czy: 19 Cze 2006
Posty: 30
Sk眃: zza cha艂upy

PostWys砤ny: Pon Lip 31, 2006 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zir

-Pos艂uchaj mnie podr贸偶niku, kto stworzy艂 ten artefakt? Tego nie da si臋 ot tak wyt艂umaczy膰. On nale偶y do Ciebie nie do mnie, wybra艂 on Ciebie i tylko Tobie b臋dzie s艂u偶y艂. O co jeszcze pyta艂e艣?
– Blady cz艂owiek zamaszystym ruchem wychyla kielich, 艂yka ciecz i spogl膮da na Ciebie z grymasem u艣miechu
a tak, pyta艂e艣 co z Tob膮 b臋dzie, a co chcesz? Jeste艣 moim go艣ciem przepraszam za to zatrzymanie i je艣li chcesz mo偶esz st膮d wyj艣膰 z tym, 偶e musisz mi przyrzec na swoje cia艂o 偶e zostaniesz ze mn膮 i nie uciekniesz. Chce by膰 Twoim kompanem w w臋dr贸wce chce pokaza膰 jak si臋 pos艂ugiwa膰 magia i jak dzia艂a ten artefakt. To jak ? Zostaniesz? Przyjacielu?


Ras'Ash-Gul

Stra偶nik zak艂opotany pr贸buje nie spogl膮da膰 CI w oczy, usuwa si臋 na bok i k艂ania si臋 przed Tob膮. Przechodzisz oboj臋tnie i kierujesz si臋 nie zwa偶aj膮c na s艂owa sprzymierze艅c贸w. Poszukujesz karczmy znanej w ca艂ym imperium, przechodzisz kilka ulic, jest…
Zza sporego pod艂u偶nego budynku, biblioteki wy艂ania si臋 ogromny zbudowany g艂ownie z drewna, pokryty jasna mi艂膮 dla oka farba gmach karczmy.
- Oto m贸j znajomy Jednoro偶ec - 艣wita ci w g艂owie.
Spogl膮dasz na budynek, jak dobrze pami臋tasz od ostatniego pobytu dobudowali prawy bok, ciekawe co si臋 tam znajduje… Maj膮 wielk膮 karczm臋, w kt贸rej zwyk艂ego ch艂opka nie sta膰 na wod臋, mieli pokoje mieszkalne, nawet niez艂e, ciekawe co tam jest. Stajesz na kamiennym chodniku prowadz膮cym do sporych pi臋knie rze藕bionych drewnianych drzwi. Na zewn膮trz na ma艂ym zewn臋trznym ganku stoi m艂odzieniec. Jest ubrany w fioletowe materia艂owe spodnie i b膮zow膮 koszule, trzyma w r臋ku pi臋knie uszyty bordowy p艂aszcz.


Telmar


Rozgl膮dasz si臋 woko艂o. Przed Tob膮 i Twoimi kompanami ca艂e Miasto stoi otworem. No tak ca艂e miasto… Tylko gdzie teraz?


Johann


Wida膰 偶e Ras'Ash-Gul ola艂 twoje s艂owa. Musia艂e艣 powiedzie膰 lub zrobi膰 co艣 nie tak. Mo偶e to przemy艣lisz a mo偶e nie…




Nachtmann


Faktycznie 艣mierdzisz 艣mierdzisz to nie tylko Ty… Czas si臋 umy膰 i porz膮dnie napi膰 i wyspa膰. Tylko gdzie? Spogl膮dasz na towarzyszy wida膰 po ich twarzach, szczeg贸lnie po minie Telmara wida膰 偶e kombinuje jak膮艣 karczm臋 w kt贸rej ju偶 nie raz bywa艂.

_________________
#SESJA Pa艂ac Mordu --> MG


…i najwa偶niejsza zasada – MG ma zawsze racje!
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
kain
Mod Mag贸w
Mod Mag贸w


Do潮czy: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys砤ny: Pon Lip 31, 2006 22:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Niech Sigamr otoczy ci臋 opiek膮 - m贸wie to i rzucam m艂odzie艅cowi srebrn膮 monete
< Otwieram drzwi do karczmy i wchodz臋. Rozgl膮dam si臋 dookola siebie, i siadam przy jakims wolnym miejscu i macham r臋k膮 do soby kt贸a obs艂uguje go艣ci >
- Witam, wod臋 do picia i pok贸j na noc -m贸wi臋 to
< Staram si臋 nie wzbudzi膰 jaki艣 sensacji swoj膮 osob膮 M贸j wzrok pod膮偶a za.... >
- Dawno tu nie by艂em.....czy mog臋 tu spotka膰 jeszcze Calisto ? - pytam si臋 p贸艂szpetem
< Bior臋 艂yk wody i zapalam fajk臋 >
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry P贸艂nocy: Kain

Kobiet potrafi膮cych s艂u偶y膰 za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze 艣wiat贸w. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadaj膮cego materaca nie jest ju偶 takie proste
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Pon Lip 31, 2006 22:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<patrz臋 zamy艣lony w jeden punkt, gdzie艣 za Rash'Ashem... odpowiadam cz艂owiekowi> -Znam karczm臋. "Pod Cieniackym Zwisem". Wbrew ciekawej nazwie, jest to porz膮dny lokal dla porz膮dnych ludzi. Bywaj膮 tam najemnicy, pracownicy, rzemie艣lnicy, ubo偶sza szlachta, 偶o艂nierze... Karczma jest silnie strze偶ona i dobrze zadbana. Wyb贸r trunk贸w, dosy膰 tanie pokoje i jadalne jedzenie. Idziemy? <zerkam na ledwo co poznanych ludzi>

<nie czekaj膮c na odpowied藕 id臋 w stron臋 karczmy... kiedy dojd臋, wchodz臋 i rozgl膮daj膮c si臋 pobie偶nie, siadam przy jakim艣 stoliku, gdzie s膮 trzy krzes艂a... je艣li jest mniej, to przysuwam tyle, by by艂y trzy>
_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Anubis
Chor膮偶y
Chor膮偶y


Do潮czy: 23 Mar 2006
Posty: 723

PostWys砤ny: Pon Lip 31, 2006 23:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Trzeba rozejrze膰 sie za jak膮s szybk膮 got贸wk膮.... nic mnie ten porwany nie interesuje...
<kiedy tylko nasz艂a mnie ta my艣l zaczynam i艣膰 za Telmarem, nie staram sie go dogoni膰 poprostu nie gubie go z widoku.>

<Kiedy wchodzi do karczmy tez do niej wchodze i zauwa偶aj膮c 偶e zaj膮艂 miejsca siadam przy tym samym stoliku. Czekam a偶 karczmarz podejdzie i m贸wie do niego>:
-Flaszke dobrej w贸dki, trzy kielichy i przygotuj mi pokuj. Zap艂ace dopiero kiedy wszystko dostane.

<Kiedy odejdzie zwracam sie do Telmara i Nachtmanna (jesli juz dotar艂)>:
-Elfie co planujesz pu藕niej? Ile chcesz tu zosta膰? A ty 艂owco umrzyk贸w czy masz zamiar tu zabawi膰 tu d艂u偶ej?... Nie zamierzam przebywa膰 w tym mie艣cie d艂u偶ej ni偶 to konieczne - za艂atwie tu to co musze i sie wynosze....

<Wszystko m贸wie cichym, spokojnym g艂osem. Kiedy sko艅cze rozgl膮dam sie za karczmarzem i zam贸wionym trunkiem.>
_________________
Lily et Pique: Orderic du Limont
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Wto Sie 01, 2006 00:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Karczmarzu, poczekaj. Dwa kielichy... I kufel ciemnego piwa. Dobrego, takiego jak zwykle... <murgam okiem> Telmar, pami臋tasz?

<odwracam g艂ow臋 ku z艂odziejowi, sciszam g艂os jak karczmarz odejdzie i m贸wi臋>

-Pogadamy, jak wypieprzysz ten cholerny pier艣cie艅, kradzieju. Czy ty kurwa wiesz co on oznacza? Chcesz da膰 si臋 zabi膰 bez przyczyny?
_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Anubis
Chor膮偶y
Chor膮偶y


Do潮czy: 23 Mar 2006
Posty: 723

PostWys砤ny: Wto Sie 01, 2006 09:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<U艣miecham sie pob艂a偶liwie do elfa i mowie rozlu藕niony>
-Nie wypieprze pier艣cienia bo mi sie podoba. Jest schowany i mi nie zaszkodzi. To chyba oznacza koniec rozmowy... chyba 偶e o艣wiecisz mnie czym jest ten sygnet, wtedy sie zastanowie.

<Pochylam sie troche w strone Telmara, przymr贸偶am oczy i tez sciszam g艂os.>
-I lepiej nie nazywaj mnie kradziejem... nie lubie tego...
_________________
Lily et Pique: Orderic du Limont
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Jaracz
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 29 Cze 2005
Posty: 2221
Sk眃: Olsztyn

PostWys砤ny: Wto Sie 01, 2006 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Przyjacielem na razie jest mi dane nazywa膰 tylko jedn膮 osob臋. Nie znam Ciebie, a dotychczasowe wydarzenia uniemo偶liwiaj膮 nadanie tobie takiego miana... je艣li m贸wisz, 偶e mog臋 robi膰 co chc臋... doskonale. Z艂贸偶my wizyt臋 w Middenheim. Je艣li si臋 nie myl臋 tam w艂a艣nie pod膮偶y艂 m贸j przyjaciel. Chcia艂bym z nim om贸wi膰 t膮 sytuacj臋. Co do artefaktu za艣... je艣li nale偶y on do mnie, sk膮d ty o nim tyle wiesz... i dlaczego ty mia艂by艣 mi obja艣nia膰 jego dzia艂anie...
<u艣miecham si臋>
- Przysi臋g臋 jestem zmuszony z艂o偶y膰... a tym ch臋tniej, 偶e przysi臋gam na tak ma艂o.
_________________
#Przyjaciel czy Wr贸g => Alex Zir, cz艂owiek, magister alchemik.
#Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager => Brokk Imrakson, krasnolud
#Sylvania - Ziemia Przekl臋tych => Gerhard, cz艂owiek
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Brujah
Rycerz Zamku
Rycerz Zamku


Do潮czy: 04 Lut 2006
Posty: 327
Sk眃: Sylvania - Zamek Drakenhof

PostWys砤ny: Wto Sie 01, 2006 15:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Siadam z kompanami w karczmie przy stole. Zamawiam co艣 do jedzenia i picia>

- Co zamierzam? - m贸wi臋 gdy Johann zadaje pytanie - zamierzam znale藕膰 podobne mnie osoby.

<M贸wi膮c to nie, wyci膮gam skrycie kr贸tki miecz zza pasa i ryje w nim wiadomo艣膰 dla innych 艂owc贸w wampir贸w. Gdyby jacy艣 byli w pobli偶u, niech tu czekaj膮. Wszystko podpisuje moim imieniem: Wolfram. Miejsce w kt贸rym ryje zas艂aniam p艂aszczem na ile to mo偶liwe. Nie chc臋 by kto艣 zauwa偶y艂, 偶e dewastuje sto艂y w karczmach>

<Gdy jest mowa o kradziejach i pier艣cieniach sprawdzam w kieszeniach czy aby na pewno wzi膮艂em podobne pierscienie>
_________________
#Altdorf - Brujah, tak jakby cz艂owiek Wink
#Dzielnica Kupiecka - MG Falandar Von Geldhaben (NPC)
#Pa艂ac Mordu - Wolfram "Nachtmann"
#Przyjaciel czy Wr贸g? - Domarasc Ungardt "Marzyciel"
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Wto Sie 01, 2006 20:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<do Johanna> -S艂uchaj, cz艂owieku. <sciszam jeszcze bardziej g艂os i przysuwam si臋> To znak... Hm, powiem prosto z mostu: Khaine'a, Boga Mordu. Je艣li si臋 nie myl臋, ty czcisz Ranalda wi臋c wywal to paskudztwo zanim kto艣 si臋 zainteresuje. I nie chodzi mi o stra偶, tylko o samych Khainit贸w. To taka przyjacielska rada.

<nieco g艂o艣niej> -Wyznawcy-zab贸jcy Khaina. To by pasowa艂o. Tylko kim jest ten skurwiel co nas u艣pi艂? Blady by艂 jak 艣mier膰... Mo偶e wampir? Ale z drugiej strony jak on na 艣wietle si臋 trzyma艂? Ale, mamy inne sprawy...

<wyci膮gam ku nim r臋k臋> -Jestem Telmar, Morski Elf i najemnik. A co mamy robi膰? Narazie odpocznijmy dzi艣 w tej karczmie. Zastanowimy si臋 jutro. W tym mie艣cie ZAWSZE jest od cholery roboty, ka偶dego rodzaju. Dlatego lubi臋 Middenheim. 艁adnie wygl膮da w tej skale Ulricsberg, du偶o roboty, du偶o kasy. C贸偶 m贸wi膰?
_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy


Ostatnio zmieniony przez Ethereal dnia Nie Paz 01, 2006 13:13, w ca硂禼i zmieniany 1 raz
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Anubis
Chor膮偶y
Chor膮偶y


Do潮czy: 23 Mar 2006
Posty: 723

PostWys砤ny: Wto Sie 01, 2006 22:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Zwracam si臋 do Telmara.>

-Khaina m贸wisz... dobrze - pos艂ucham twojej rady i pozb臋de sie tego sygnetu. Nie lubie sztyletu w plecy je艣li to nie ja go wbijam. M贸wisz 偶e jestem wyznawc膮 Randala.... masz racje ja jednak nie trzymam sie 艣ci艣le religi - nie zawacham si臋 zabi膰 je艣li bede mia艂 w tym cel. Co do skurwiela spotkanego na drodze.... poszukam go za jakis czas i wtedy sie przekonam czym jest, ale narazie mi sie nie 艣pieszy.

<-Niech poczuje sie bezpiecznie...
Podaje r臋k臋 Telmarowi i Nachtmannowi. Zniecierpliwiony rozglondam sie za swoim trunkiem>

-Niewiele ludzi zna moje prawdziwe imie... - po chwili milczenia - Johann Schatten, i..... nie mam 艣ci艣le okre艣lonego zawodu. Karczma moze by膰... jesli bedziecie mnie potrzebowa膰 to bede przychodzi艂 tu co wiecz贸r...
_________________
Lily et Pique: Orderic du Limont
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Vizerelli*mg
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do潮czy: 19 Cze 2006
Posty: 30
Sk眃: zza cha艂upy

PostWys砤ny: Wto Sie 01, 2006 23:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ras'Ash-Gul


Rozgl膮dasz si臋 po pomieszczeniu. Calisto, ta kobieta…. Ciekawe jak wygl膮da, oby nie by艂a wielka zaro艣ni臋ta i gruba. Feeeeee…Twoje oczy prze艣lizguj膮 si臋 po stolikach i siedz膮cych tam ludziach. Jest!!! To ona!!! Chyba.. tak nie pomyli艂 bym, tej pi臋knej twarzy. To na pewno ona. Patrzysz na pi臋kn膮 elfk臋, ubran膮 w czerwone szaty. Obok niej siedzi ma艂y p贸艂 elf. Kiedy tak na ni膮 patrzysz przypominaj膮 Ci si臋 czasy nauki i szko艂y. To ona by艂a t膮 jedyna i najpi臋kniejsz膮. To ona zwr贸ci艂a tak Twoj膮 uwag臋 i to Ona zaprosi艂a Ci臋 wieczorem do swojego pokoju. I si臋 sta艂o. Kiedy ju偶 le偶eli艣cie zdyszani wpad艂 jeden z nauczycieli, Sprawa trafi艂a do rady i ledwo Twoje wykr臋ty wystarczy艂y by nie zaprzesta膰 nauki i dzia艂a膰 na wioskach jako zielarz…Od tamtej pory nie rozmawiali艣cie… mo偶e to zmieni膰…


Zir


-Przyjacielu pozw贸l sobie odpocz膮膰 jutro po 艣niadaniu wyruszymy do Middenheim by odwiedzi膰 kogo tam chcesz. Na razie powiedz czego Ci trzeba i spokojnie odpoczywaj.


Johann Telmar Nachtmann



Barman przynosi wam dzban i kielichy Wychylacie po kilka i przyjemnie zaczyna wam szumie膰 w g艂owach. Nagle na ko艅cu Sali rozlega si臋 krzyk. Spogl膮dacie w tamta stron臋 i widzicie jak dwoje krasnali si艂uje si臋 na r臋k臋. Woko艂o biega kilku facet贸w i przyjmuje zak艂ady. Po chwili jeden z krasnali przegrywa, drugi wstaje krzycz膮c:
- kto mnie pokona dostanie 45zk i tyle browaru ile podniesie!!! – i wychyla kufel

_________________
#SESJA Pa艂ac Mordu --> MG


…i najwa偶niejsza zasada – MG ma zawsze racje!
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie mo縠sz pisa dodawa ani zmienia na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo縧iwo禼i zmiany post體 lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Pa艂ac Mordu Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Nast阷ny
Strona 8 z 11

 
Skocz do:  
Mo縠sz pisa nowe tematy
Mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group