Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
#SESJA Pałac Mordu
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Nastêpny
 
To forum jest zablokowane, nie mo¿esz pisaæ dodawaæ ani zmieniaæ na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> PaÅ‚ac Mordu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
kain
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys³any: Wto Lip 11, 2006 23:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

< Wstaje powoli, otrzepuje się z brudu . Zerkam na pozostałych >
- Heh -mówie to i spluwam na ziemie
< Biore mój dębowy kijek i ide przed siebie....staram sie nawiązać konatkt myślowy z Jonasem >
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry Północy: Kain

Kobiet potrafiących służyć za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze światów. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadającego materaca nie jest już takie proste
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Jaracz
Markgraf
Markgraf


Do³±czy³: 29 Cze 2005
Posty: 2221
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: Sro Lip 12, 2006 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Chyba nie mam wyjścia... prawda?
<Siadam spokojnie przy stole i zaczynam jeść. Przyglądam się pomieszczeniu. Skupiam swoje myśli na towarzyszu magii. Liczę na to, że uda mi się skierować strumień złotych wstęg w jego kierunku, tak, żeby mógł mnie odnaleźć idąc po nim jak po sznurku>
<Gdy zjem siadam wygodniej na krześle i kieruję pytający wzrok w stronę nieznajomego>
_________________
#Przyjaciel czy Wróg => Alex Zir, człowiek, magister alchemik.
#Przekleństwo Wzgórz Hager => Brokk Imrakson, krasnolud
#Sylvania - Ziemia Przeklętych => Gerhard, człowiek
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Brujah
Rycerz Zamku
Rycerz Zamku


Do³±czy³: 04 Lut 2006
Posty: 327
Sk±d: Sylvania - Zamek Drakenhof

PostWys³any: Sro Lip 12, 2006 21:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Wstaję po czym patrzę co z moimi towarzyszami. Przeszukuję również tych dwóch gości jeśli do tej pory nie zdązyłem tego zrobić. Zabieram jedną małą kuszę i amunicję do niej. Szukam również interesujących notatek i tym podobnych rzeczy. Pieniądze także nie zaszkodzą>

"Czarodziej... Hmm... A może nekromanta? Jeśli nekromanta... Zabiję. Zarżnę jak psa"

<Po przeszukaniu zwłok, wracam spowrotem na drogę do towarzyszy. Oceniam sytuajcę, kto ranny, kto poległ, kto uciekł jeśli się tacy znaleźli... W co wątpie. Czekam na propozycję dalszych działań>
_________________
#Altdorf - Brujah, tak jakby człowiek Wink
#Dzielnica Kupiecka - MG Falandar Von Geldhaben (NPC)
#Pałac Mordu - Wolfram "Nachtmann"
#Przyjaciel czy Wróg? - Domarasc Ungardt "Marzyciel"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Vizerelli*mg
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do³±czy³: 19 Cze 2006
Posty: 30
Sk±d: zza chaÅ‚upy

PostWys³any: Czw Lip 13, 2006 11:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zir


Po około godzinie słyszysz, że ktoś idzie w kierunku drzwi. Słyszysz zgrzyt zamka i drzwi się otwierają. Staje w nich owy blady mężczyzna. Jest ubrany w czarny płaszcz z kapturem. W jednym w ręku trzyma krzesło zaś w drugim tace z butla i dwoma drewnianymi kubasami.
-Witaj panowanie, wybrańcu. Zapewne dręczą Twoją duszę pytania co się dzieje?
Pytaj a postaram się odpowiedzieć na Twe pytania tak by Cie zadowolić.


Telmar

Wychodzisz na trakt. Rozglądasz się w obie strony. w kierunku Middenheim widzisz stojący kilka kilometrów od was drogowskaz. Niedługo będzie się robiło Ciemno. A gdzie Zir??


Johann Schatten


Znajdujesz 2 identyczne sztylety. ByÅ‚y raczej przeznaczone do rzucania. SÄ… wielkoÅ›ci Twojej dÅ‚oni. SÄ… wyważone i profesjonalnie naostrzone. Twoi kompani oglÄ…dajÄ… sygnety. One nie sÄ… magiczne, ale ten dziwny znak… czaszka na tle sztyletu….

Ras'Ash-Gul


Podążasz za Telmarem. Skupiasz siÄ™ na poÅ‚Ä…czeniu swoich myÅ›li z Jonasem. Czujesz że przyszÅ‚o by Ci to z Å‚atwoÅ›ciÄ… ale w pobliżu niego jest coÅ› tak potężnego, że przechwytuje Twoje myÅ›li.. sÅ‚yszysz przeraźliwy Å›miech…podobny do tego, który sÅ‚yszaÅ‚eÅ› niedawno….

Nachtmann

Jak wszyscy jesteÅ› brudny w bÅ‚ocie i krwi. Ale co tam? Od czego sÄ… ubrania polegÅ‚ych…
Wycierasz siÄ™ i czyÅ›cisz. RozglÄ…dasz siÄ™ wokoÅ‚o. Twoi rówieÅ›nicy sÄ… tak samo zdezorientowani jak Ty… co teraz?

_________________
#SESJA Pałac Mordu --> MG


…i najważniejsza zasada – MG ma zawsze racje!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do³±czy³: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk±d: ElblÄ…g

PostWys³any: Czw Lip 13, 2006 11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Zir poczeka. Nawet go nie znam. Może mu się pomoże, może nie. Czas pokaże."

<odwracam siÄ™ w stronÄ™ Rash'Asha>

-Ej, magu! Znasz tego Zira? Pewnie chcesz go uratować? <podchodzę nieco bliżej> Zabierzmy się do Middenheim. Jest niedaleko... widzisz ten drogowskaz? Jestem pewien że wskazuje na Middenheim. Po twojego przyjaciela wyruszymy jak... rozeznam się w sytuacji. <uśmiecham się> Ruszajmy czym prędzej, ściemnia się. Reszta nas dogoni.

<szybkim krokiem kierujÄ™ siÄ™ traktem ku drogowskazowi>
_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry Północy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Anubis
Chorąży
Chorąży


Do³±czy³: 23 Mar 2006
Posty: 723

PostWys³any: Czw Lip 13, 2006 12:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<W rzeczywistości pod kapturem zachowuje kamienną twarz, lecz w duchu sie uśmiecham.
-Randal spojżał na mnie łaskawym okiem, takie sztylety to nie codzieność...
Kiedy naszła mnie ta myśl zacząłem szeptem odmawiać krótką modlitwe do boga złodziei.>

<Zaczynam spowrotem zbierać się po bitwie. Chowam swój sztylet do rękawa, dwa pozostałe chowam za pas, a kusze przewieszam na plecy. Sygnet postanawiam włożyć na palec, po czym dłoń chowam w długich rękawach. Na koniec szczelnie okrywam się czarnym płaszczem.>

<Kiedy widze, że pozostali ruszają dalej czekam aż wszyscy przejdą już pare metrów i podążam za nimi jako ostatni. Poruszam się raczej w cieniu, czekając na zmrok. W ciemnościach czuje się najlepiej....>
_________________
Lily et Pique: Orderic du Limont
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Jaracz
Markgraf
Markgraf


Do³±czy³: 29 Cze 2005
Posty: 2221
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: Czw Lip 13, 2006 13:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Tak. Nietrudno odgadnąć, iż poszukuję odpowiedzi. Dlaczego nazywasz mnie wybrańcem? Kot, który przyniósł mi ostrze jest pewnie chowańcem... ale właśnie, czyim? Kto chce żebym miał ten sztylet... i co to za artefakt, który nie podlega mej woli? Na koniec - kim jesteś ty... jakimi mocami władasz, że bez trudu pokonujesz dwóch Mistrzów Magii... magistrów kolegium złota i ognia?
_________________
#Przyjaciel czy Wróg => Alex Zir, człowiek, magister alchemik.
#Przekleństwo Wzgórz Hager => Brokk Imrakson, krasnolud
#Sylvania - Ziemia Przeklętych => Gerhard, człowiek
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Brujah
Rycerz Zamku
Rycerz Zamku


Do³±czy³: 04 Lut 2006
Posty: 327
Sk±d: Sylvania - Zamek Drakenhof

PostWys³any: Czw Lip 13, 2006 17:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Czyszcze również moją broń po czym chowam ją za pas. Słucham co mówią pozostali. Słucham elfa>

"Jak rozeznam się w sytuacji... pff...wiedziałem, że elfy są aroganckie. Temu także się nie śpieszy by pomóc kompanowi. Cóż... Mi także nie..."

<Podążam w ciszy, nie mam ochoty komentować tego, co tu się stało. W ogóle nie lubię rozmawiać. Doświadczenie w tropieniu i odnajdywaniu nieumarłych powinno tu się przydać. Gdy podążam za elfem patrzę czy są jakiekolwiek ślady, a jeśli są - w którą stronę prowadzą>
_________________
#Altdorf - Brujah, tak jakby człowiek Wink
#Dzielnica Kupiecka - MG Falandar Von Geldhaben (NPC)
#Pałac Mordu - Wolfram "Nachtmann"
#Przyjaciel czy Wróg? - Domarasc Ungardt "Marzyciel"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
kain
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys³any: Czw Lip 13, 2006 21:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

< Odwracam sie do Telmara i mówię >
- Znam ale to nie twoja sprawa....poza tym sam sobie poradzÄ™
< W moich oczach pojawia się żywy plomień, a po chwili moje ciało jest otoczone przez kilka ognistych kul , które krąża wokół mnie. Ide samotnie przez las, zniesmaczony tym co moi towarzysze robią ze znalezionymi rzeczami >
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry Północy: Kain

Kobiet potrafiących służyć za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze światów. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadającego materaca nie jest już takie proste
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do³±czy³: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk±d: ElblÄ…g

PostWys³any: Czw Lip 13, 2006 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Ho ho, sam sobie poradzisz! No popatrz... <śmieję się moment> Nie zdążyłem splunąć a już cię ten maniak uśpił. To zróbmy tak: ja popatrzę jak "sam sobie poradzisz" i jakby co to pomogę, zgoda?

<nie czekam na odpowiedź i idę szybko w stronę Middenheim, śmiejąc się jak z dobrego żartu... w rzeczywistości jednak patrzę się na ukradkiem na maga, gotowy na wbicie mu sztyletu w gardło... jeśli spróbuje coś wykręcić to oboje jebniemy w kalendarz>
_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry Północy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Vizerelli*mg
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do³±czy³: 19 Cze 2006
Posty: 30
Sk±d: zza chaÅ‚upy

PostWys³any: Czw Lip 13, 2006 23:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszyscy

Dochodzicie Już trochÄ™ mniej zgranÄ… ekipa do middencheim. Droga trwaÅ‚a jakieÅ› czterdzieÅ›ci minut. SzliÅ›cie w ciszy…W bramie tÄ… martwÄ… ciszÄ™ przerywajÄ… strażnicy.-
Witam szlachetni panowie- zagadują ubrani w zbroje i zaopatrzeni w oręż i tarcze cesarscy strażnicy- Zapraszamy do Middenheim. Opłata wynosi 10zk za nogę- kończą z uśmiechem na twarzach.

Zir

-WiÄ™c drogi WybraÅ„cu – rozpoczyna blady mężczyzna- nazywam siÄ™ Tairon. Jestem osobÄ… która zmieni Twoje życie na leprze… Masz coÅ› co należy do mnie, wÅ‚aÅ›ciwie nie należy ale ja mam tego drugÄ… poÅ‚owie. Ten artefakt sam wybiera sobie wÅ‚aÅ›cicieli. WiÄ™c już wiesz dlaczego zostaÅ‚eÅ› nazwany wybraÅ„cem. To wielka odpowiedzialność ciąży na Tobie. Ale nie Mart siÄ™, ja to przeszedÅ‚em i chce pomoc innym wybraÅ„com. JesteÅ› silnym wojownikiem…
nie takim jak reszta tej Twojej bandy, lecz prawdziwym wojownikiem…
Ja sam nie władam takimi mocami by pokonać chociażby jednego z Twoich kompanów.
Lecz artefakt podobny do Twojego daÅ‚ mi silÄ™ powalić wszystkich…
Pytaj o wszystko postaram siÄ™ odpowiedzieć na co tylko zechcesz…

_________________
#SESJA Pałac Mordu --> MG


…i najważniejsza zasada – MG ma zawsze racje!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do³±czy³: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk±d: ElblÄ…g

PostWys³any: Pia Lip 14, 2006 00:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"20 pieprzonych koron! Nawet w Marienburgu czy Bretonnii takiej opłaty nigdy nie widziałem! Niech ich szlag, pewnie sezon handlowy albo jakieś święto i kasę dymają od każdego wsiuna co im się napatoczy. Cholerni ludzie... Materialiści jak zawsze."

-Masz, strażniku.

<daję mu odliczone 20zk... przeliczam swoje pozostałe pieniądze... dwa gryfy, czyli 200zk... ujdzie... wchodzę do miasta szybko i czekam na resztę. Poruszam się swobodnie gdyż w Middenheim jestem już trzeci raz za robotą>
_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry Północy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Anubis
Chorąży
Chorąży


Do³±czy³: 23 Mar 2006
Posty: 723

PostWys³any: Pia Lip 14, 2006 10:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Widząc że elf został zmuszony do płacenia gwałtownie przyśpieszam kroku. Ukradkiem ale bardzo dokładnie przyglądam się gdzie strażnik kładzie pieniądze. W drodze zdejmuje sygnet - dopuki nie wiem co oznacza nie bede w nim chodził po mieście...>

<Podchodze jako drugi do bramy i w milczeniu odliczam pieniądze po czym place. Przechodze dwa kroki wgłąb miasta i odwracam się w strone strażników i reszty.>

-Zostało mi już tylko 40 błysków.... <uśmiecham się ironicznie>
_________________
Lily et Pique: Orderic du Limont
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
kain
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys³any: Sob Lip 29, 2006 23:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

< Podchodzę do strażnika, odchylam poły szat tak aby widizał pięc kluczy widzących u mego pasa, i znak kolegium magii ognia >
- Jestem Ras'As Gul , członek kolegium magii Altdorfu, magnificentus magus piromus - przedstawiam się
< Wyjmuje świstek papieru z jakimiś notatkami, zapisany w języku magów i pokazuje mu. Będzie dobrze jeśli on wogóle potrafi czytać >
- To jest list do marszałka dworu.....pilny - naciskam na ostatnie słowo. Więc pozowlisz że już rusze
< Ruszam dalej , nie płacę. Byłby głupcem jeśli poprosił by mnie o pieniądze . Ruszam do jakiejś karczmy, ale innej niż moi towarzysze. Nie zbyt mam ochotę , szukam Jednorożca Imperium to znana i szanowana karczma >
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry Północy: Kain

Kobiet potrafiących służyć za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze światów. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadającego materaca nie jest już takie proste
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do³±czy³: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk±d: ElblÄ…g

PostWys³any: Nie Lip 30, 2006 00:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Nie raz byłem w Middenheim. Jako że mam pieniądze i widzę że nie pierwsze lepsze chamy bez grosza jesteście, to zdajcie się na mnie. Przyrzekam wam, że nie jestem zdradzieckim typem.

"Tak. Nigdy nie byłem. I mi się za to srogo dostało... Nigdy nie pasowałem do mojej rasy."

<widząc że mag kieruje się gdzie indziej>

-Ej, ludzki magu... <przypominam sobie jego imię> Rash'Ash Gulu! Nie drocz się tak i chodź z nami. Nie jestem taki zły... <zamykam gębę z kłapnięciem, a moje oczy patrzą na ziemię>

"Nie jestem taki zły na jakiego wyglądam. Może i nie? Może tak? A może byłem? Już nic sam nie wiem... Ten ciężar mnie dobija..."
_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry Północy


Ostatnio zmieniony przez Ethereal dnia Nie Paz 01, 2006 13:09, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie mo¿esz pisaæ dodawaæ ani zmieniaæ na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> PaÅ‚ac Mordu Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Nastêpny
Strona 7 z 11

 
Skocz do:  
Mo¿esz pisaæ nowe tematy
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group