Forum www.forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   ZalogujZaloguj 
[Strona Gwna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Nabr
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3

To forum jest zablokowane, nie moesz pisa dodawa ani zmienia na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez moliwoci zmiany postw lub pisania odpowiedzi    Forum www.forum.drachenfels.pl Strona Gwna -> Burza Chaosu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
Ethereal
Landgraf
Landgraf

Doczy: 22 Lip 2005
Skd: Elblg

PostWysany: Nie Cze 04, 2006 11:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj Raziel... Wkurwie mnie i nie tylko mnie. Taki pomys na sesj... Zaczlimy i mamy ho nie skoczy? Wnioskowabym o innego MG jeli ty nie masz czasu, ale nikt (oprcz mnie, a ja prowadzi nie chc) na tym forum nie zna przebiegu Burzy Chaosu, a nie chc kolejnej syfiastej sesji.

Dante, moesz si pisa... Tylko czy zapisz ci na sesj ktra stana adnych par miechw temu?
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
Arelius
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik

Doczy: 12 Pa 2005

PostWysany: Pon Cze 05, 2006 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurcze a juz myslaem e burza rusdzyla jak zobaczyem tj wpis, a tu wchodze i patrze ze w anborze :/... bez kitu mg sobie polecia gadaem z nim 4 miechy temu i 4 miechy temu miaa ruszyc dalej przygoda a tu nic :/// do tej pory
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Dante_delire
Stranik
Stranik

Doczy: 23 Kwi 2006

PostWysany: Czw Cze 08, 2006 16:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesli nikomu to nie przeszkadza to ja moge poprowadzi, lecze nie znam przebiegu Burzy chaosu itp itd. Tylko musze si poprzyglda jak si to prowadzi bo nie bardzo wiem, ale chtny zawsze jestem. Jak co postanowicie, to dajcie zna gg 4616726 piszcie nawet jak mnie nie bdzie bo czsto na niewidocznym siedze. Acha i jeszce jedno. Jeli nie Burze to moge co swojego poprowadzi.
Powrt do gry
Arelius
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik

Doczy: 12 Pa 2005

PostWysany: Pi Cze 09, 2006 20:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nom ja bym byl za jakbys cos swojego poprowadzil, bo burzy skoro nie znasz to bez sensu by byo
Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie moesz pisa dodawa ani zmienia na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez moliwoci zmiany postw lub pisania odpowiedzi    Forum www.forum.drachenfels.pl Strona Gwna -> Burza Chaosu Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach