Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Nab贸r
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3

To forum jest zablokowane, nie mo縠sz pisa dodawa ani zmienia na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo縧iwo禼i zmiany post體 lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Burza Chaosu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
Ethereal
Landgraf
Landgraf

Do潮czy: 22 Lip 2005
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Nie Cze 04, 2006 11:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj Raziel... Wkurwi艂e艣 mnie i nie tylko mnie. Taki pomys艂 na sesj臋... Zacz臋li艣my i mamy ho nie sko艅czy膰? Wnioskowa艂bym o innego MG je艣li ty nie masz czasu, ale nikt (opr贸cz mnie, a ja prowadzi膰 nie chc臋) na tym forum nie zna przebiegu Burzy Chaosu, a nie chc臋 kolejnej syfiastej sesji.

Dante, mo偶esz si臋 pisa膰... Tylko czy zapisz膮 ci臋 na sesj臋 kt贸ra stan臋艂a 艂adnych par臋 miech贸w temu?
Arelius
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik

Do潮czy: 12 Paz 2005

PostWys砤ny: Pon Cze 05, 2006 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurcze a juz mysla艂em 偶e burza rusdzyla jak zobaczy艂em t贸j wpis, a tu wchodze i patrze ze w anborze :/... bez kitu mg sobie polecia艂 gada艂em z nim 4 miechy temu i 4 miechy temu mia艂a ruszyc dalej przygoda a tu nic :/// do tej pory
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Dante_delire
Stra偶nik
Stra偶nik

Do潮czy: 23 Kwi 2006

PostWys砤ny: Czw Cze 08, 2006 16:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesli nikomu to nie przeszkadza to ja moge poprowadzi膰, lecze nie znam przebiegu Burzy chaosu itp itd. Tylko musze si臋 poprzygl膮da膰 jak si臋 to prowadzi bo nie bardzo wiem, ale ch臋tny zawsze jestem. Jak co艣 postanowicie, to dajcie zna膰 gg 4616726 piszcie nawet jak mnie nie b臋dzie bo cz臋sto na niewidocznym siedze. Acha i jeszce jedno. Je艣li nie Burze to moge co艣 swojego poprowadzi膰.
Powr髏 do g髍y
Arelius
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik

Do潮czy: 12 Paz 2005

PostWys砤ny: Pia Cze 09, 2006 20:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nom ja bym byl za jakbys cos swojego poprowadzil, bo burzy skoro nie znasz to bez sensu by by艂o
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie mo縠sz pisa dodawa ani zmienia na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo縧iwo禼i zmiany post體 lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Burza Chaosu Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach