Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Nabór
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
To forum jest zablokowane, nie mo¿esz pisaæ dodawaæ ani zmieniaæ na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Burza Chaosu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do³±czy³: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk±d: ElblÄ…g

PostWys³any: Nie Cze 04, 2006 11:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj Raziel... Wkurwiłeś mnie i nie tylko mnie. Taki pomysł na sesję... Zaczęliśmy i mamy ho nie skończyć? Wnioskowałbym o innego MG jeśli ty nie masz czasu, ale nikt (oprócz mnie, a ja prowadzić nie chcę) na tym forum nie zna przebiegu Burzy Chaosu, a nie chcę kolejnej syfiastej sesji.

Dante, możesz się pisać... Tylko czy zapiszą cię na sesję która stanęła ładnych parę miechów temu?
_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry Północy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Arelius
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do³±czy³: 12 Paz 2005
Posty: 25

PostWys³any: Pon Cze 05, 2006 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurcze a juz myslałem że burza rusdzyla jak zobaczyłem tój wpis, a tu wchodze i patrze ze w anborze :/... bez kitu mg sobie poleciał gadałem z nim 4 miechy temu i 4 miechy temu miała ruszyc dalej przygoda a tu nic :/// do tej pory
_________________
#SESJA Altdorf --> Arelius
#SESJA Burza Chaosu --> Arel
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Dante_delire
Strażnik
Strażnik


Do³±czy³: 23 Kwi 2006
Posty: 75

PostWys³any: Czw Cze 08, 2006 16:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesli nikomu to nie przeszkadza to ja moge poprowadzić, lecze nie znam przebiegu Burzy chaosu itp itd. Tylko musze się poprzyglądać jak się to prowadzi bo nie bardzo wiem, ale chętny zawsze jestem. Jak coś postanowicie, to dajcie znać gg 4616726 piszcie nawet jak mnie nie będzie bo często na niewidocznym siedze. Acha i jeszce jedno. Jeśli nie Burze to moge coś swojego poprowadzić.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Arelius
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do³±czy³: 12 Paz 2005
Posty: 25

PostWys³any: Pia Cze 09, 2006 20:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nom ja bym byl za jakbys cos swojego poprowadzil, bo burzy skoro nie znasz to bez sensu by było
_________________
#SESJA Altdorf --> Arelius
#SESJA Burza Chaosu --> Arel
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie mo¿esz pisaæ dodawaæ ani zmieniaæ na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Burza Chaosu Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group