Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Jakimi Elfami poza lesnymi grywacie jeszcze ?
Id do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Las Loren
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  

Jakimi Elfami grasz?
Le艣ne Elfy
25%
 25%  [ 7 ]
Mroczne Elfy
21%
 21%  [ 6 ]
艢niezne Elfy
3%
 3%  [ 1 ]
Morskie Elfy
10%
 10%  [ 3 ]
Wysokie Elfy
14%
 14%  [ 4 ]
Nie Gram Elfem
25%
 25%  [ 7 ]
Wszystkich G硂s體 : 28

Autor Wiadomo舵
Ilidan
Szabrownik
Szabrownik


Do潮czy: 14 Mar 2005
Posty: 16
Sk眃: Gorlice

PostWys砤ny: Sro Mar 16, 2005 17:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xarandil: Tyle 偶e u nas w dru偶ynie zawsze jest jedna elfka, i wydaje mi sie 偶e pozna艂a by mrocznego elfa a wtedy to by mog艂o by膰 r贸偶nie ...
_________________
"There are no winners or losers, only the living and the dead"-Ha'asek, The Archon of Twilight
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Xarandil
Mod Elf贸w
Mod Elf贸w


Do潮czy: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk眃: warszawa

PostWys砤ny: Sro Mar 16, 2005 17:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i co z tego... to zaostrza klimat przygody oto przecie偶 chodzi 偶e dru偶yna nie musi si臋 jej to podoba膰 ze ma takich towarzyszy a okoliczno艣ciu jedynie mog膮 zmu艣i膰 ich do tego 偶eby szli razem i si臋 niepozabijali a wi臋c MG powienie do tego doprowadzi膰....takie jest moje zdanie nie zabraniam gra膰 z艂ymi postaciami jak kto艣 gra dobr膮 a 偶e sie powy偶ynaj膮 to inna sprawa.... te偶 tak w 偶yciu bywa
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
legiondclxvi
Stra偶nik
Stra偶nik


Do潮czy: 26 Gru 2005
Posty: 56
Sk眃: Toru膹偶藵

PostWys砤ny: Wto Mar 07, 2006 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mo偶na gra膰 niby zwyk艂ym elfem, ale jednak troch臋 zmodyfikowanym...

Zamiast mi艂uj膮cego ca艂y 艣wiat, lekko hmmm, 'weso艂kowatego' kolesia mo偶na spreparowa膰 sadystycznego, pokrytego mn贸stwem plugawych tatua偶y, odzianego w czarn膮 zbroj臋 morderc臋 - wyznawc臋 Khaina...
_________________
Upon these seas
Wherein I drowned so many times
I scatter the ashes of destiny
Still my flames are in hunger
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Brujah
Rycerz Zamku
Rycerz Zamku


Do潮czy: 04 Lut 2006
Posty: 327
Sk眃: Sylvania - Zamek Drakenhof

PostWys砤ny: Wto Mar 07, 2006 16:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Elf? Tatua偶e? Przecie偶 elfy dbaj膮 o swoj膮 cer臋 jak panienki, nawet te mroczne. Elfki jak dbaj膮 o cer臋 wol臋 nie m贸wi膰...

Ja jako艣 nie moge sobie wyobrazic mrocznego elfa jako sadyste. Raczej jako go艣cia snuj膮cego intrygi. Albo mo偶e ukrywaj膮cego si臋 elfa szlachcia, kt贸ry udaje zwyk艂ego elfa. Jednak u艣ciska podatkami zwyk艂ych ch艂op贸w ludzi, krasnale, nizo艂ki. W ten spos贸b te偶 mo偶e zada膰 cierpienie innym, a przecie偶 o to mu chodzi...

Osobi艣cie gra艂em elfem le艣nym (raz mrocznym ale to MG by艂 cienki i prowadzi膰 nie umia艂) ale trudno si臋 gra elfem stosuj膮c wszystkie jego zasady. Tak膮 elf ma ideologi臋, ze tylko elf m贸g艂by gra膰 elfem, 偶aden cz艂owiek Laughing I sam chyba wstawie zakaz grania elfami u siebie na sesjach... Tak jak kole艣 odgrywa elfa to razcej jakiego艣 brudnego pijaka m贸g艂by gra膰...
_________________
#Altdorf - Brujah, tak jakby cz艂owiek Wink
#Dzielnica Kupiecka - MG Falandar Von Geldhaben (NPC)
#Pa艂ac Mordu - Wolfram "Nachtmann"
#Przyjaciel czy Wr贸g? - Domarasc Ungardt "Marzyciel"
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
sssh
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do潮czy: 21 Mar 2006
Posty: 30
Sk眃: Warszawa

PostWys砤ny: Sro Mar 22, 2006 18:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Troche was nie rozumiem. Zakaz gry elfem? no c贸偶 troch臋 jest to 艣mieszne.
Owszem odgrywanie elfa jest trudne i wi臋kszo艣膰 graczy wybiera te ras臋 tylo dla statystyk. Ale ja na swoim przyk艂adzie mog臋 pokaza膰, 偶e gra elfem sprawia kup臋 frajdy. Zacz膮艂em jako minstrel, kt贸ry dopiero co wyszed艂 z lasu i rzeczywi艣cie nie pasowa艂 ani do 艣wiata ani do dru偶yny. Ten elfi idealizm. Ale
u艣wiadomcie sobie, 偶e posta膰 jest taka jak j膮 ukszta艂tuje brutalny 艣wiat warhammera. W pewnym sensie im d艂u偶ej elf przebywa w艣r贸d ludzi tym bardziej cz艂owieczeje, jest to nieuniknione. R贸wnie偶 podej艣cie Tolkienowskie do elf贸w jest jak najbardziej s艂uszne. Elfy s膮 ras膮 najstarsz膮 i najdoskonalsz膮 i nie ka偶dy musi to rozumie膰 i mo偶e gra膰 "krasnalami" bo tak jest po prostu 艂atwiej. Odgrywa膰 moczymord臋, gbura i prostaka. Nie przecz臋, 偶e ma to pewien klimat ale jednak w odegranie elfa trzeba w艂o偶y膰 du偶o wi臋cej wysi艂ku
pracy i wyobra藕ni. No mo偶e tyle, a co do 艣nie偶nych elf贸w hmm to jaki艣 chory wymys艂 jakiego艣 internauty, ja nie uznaje takiej rasy. [/url]
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
axerone



Do潮czy: 15 Kwi 2006
Posty: 4
Sk眃: ze wzg贸rz Mahakamu

PostWys砤ny: Pon Kwi 17, 2006 14:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Elfem gra艂em tylko raz, bez wachania wybra艂em Mrocznego. Ach ten jad na ko艅cu ka偶dego wypowiedzianego zdania.... Twisted Evil
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Orrendil
Basztowy
Basztowy


Do潮czy: 14 Sty 2005
Posty: 142
Sk眃: Sith Fascoluinne

PostWys砤ny: Czw Kwi 27, 2006 17:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No racja, granie elfami jest trudne, dlatego zawsze odradzam moim graczom granie nimi, bo ma艂o kto potrafi je odgrywa膰 nie jako superludzi, ale zupe艂nie inny istoty, patrz膮ce na 艣wiat w innych kategoriach. Dlatego najbardziej graczy zach臋cam do ludzi. Po prostu ka偶dy mo偶e nimi gra膰. Prowadzi艂em go艣ciowi, kt贸ry bardzo chcia艂 by膰 elfem, wiec mu pozwoli艂em. Ale szybko 偶a艂owa艂 wyboru, jak si臋 okaza艂o na pierwszej sesji, 偶e nawet jego humor nie jest elfi. Wi臋c jest to bardzo trudne, trzeba si臋 wyrzec wielu rzeczy.

Co do sadyzmu mrocznych elf贸w, to polecam opowiadania z Armybooka do Dark Elves z Warhammera Battle'a. Zw艂aszcza to, gdzie chyba high elf opowiada, jak sta艂 si臋 niewolnikiem mrocznych elf贸w. I np. nad statkiem p艂yn膮cym z niewolnikami do Naggaroth zacz臋艂y kr膮偶y膰 harpie. No i kapitan, 偶eby nie ryzykowa膰 ataku ze strony harpii, rozkaza艂 powiesi膰 kilku niewolnik贸w na maszcie, 偶eby harpie si臋 nimi po偶ywi艂y, a nie za艂og膮. Poza tym spos贸b traktowania niewolnik贸w na Czarnych Arkach... Polecam Armybook.
_________________
Wenn ist das Nunstr眉ck git und Slotermeyer?
Ja! ... Beiherhund das Oder die Flipperwaldt gersput.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Vrael
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do潮czy: 10 Maj 2006
Posty: 29
Sk眃: Loren

PostWys砤ny: Sro Maj 10, 2006 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja lubie mroczne elfy bo sa mhrooczne Razz a ja lubie wszystko co mhrooczne Razz Zreszta pasuja do profesji jakie preferuje. (mhrooczne oczywiscie Razz )
_________________
You cross the line and there is no turning back...
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Dante_delire
Stra偶nik
Stra偶nik


Do潮czy: 23 Kwi 2006
Posty: 75

PostWys砤ny: Sro Maj 10, 2006 22:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja za to mia艂em elfa morskiego. One s膮 艂atwiejsze do odegrania, ze wzgl臋du na fakt 偶e nie maj膮 tej niech臋ci do ludzi, bo w ko艅cu z nimi 偶egluj膮 i nie s膮 takie leniwe jak le艣ne. Le艣ne wszystko robi膮 za pomoc膮 magii, ka偶d膮 swoj膮 bro艅, itp. Tak samo jest z wysokimi. A morskie to twardziele w por贸wnaniu do reszty elf贸w no mo偶e z wyj膮tkiem mrocznych. W ko艅cu ci臋偶kie jest 偶ycie marynarza. A poza tym maj膮 te偶 ciekaw膮 filozofie Smile bo ka偶dego m艂odzika wyuszczaj膮 samotnie w 艣wiat, by nabra艂 do艣wiadczenia, a po kilku latach wraca by dalej wie艣膰 spokojne 偶ycie elfa. Jako艣 tak one najbardziej mi si臋 z elf贸w podobaj膮.
A co do mrocznych to nie wiem, nie gralem. Ale si臋 domy艣lam 偶e jest on uosobieniem tego co gracze lubi膮 najbardziej (przynajmniej wi臋kszo艣膰) mianowicie ta ich mo偶no艣膰 bycia z艂ym, mo偶no艣膰 zabijania ka偶dego, niepochamowane poczucie rz膮dzy krwi itp. w ka偶dym razie nie dla mnie, a drugiego Drizzta robi膰 nie b臋d臋 bo zaprzecza to mojej ideologii o elfach;p
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Las Loren Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group