Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Lu藕ne rozmowy
Id do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Altdorf
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Sob Mar 19, 2005 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie wiem ale to mi wygl膮da na ostre odej艣cie od tematu ale to moja opinia. Ale to jest dow贸d jacy ludzie s膮 nietolerancyjni. Czepiaj膮 si臋 wszystkich innych. Elf贸w za ped***** wygl膮d, arogancje i uszy. Krasnali za brud i brode i niski wzrost a halfing贸w te偶 za wzrost i za to , 偶e podjadaj膮 z kuchni albo wygl膮daj膮 na z艂odziei

Nie przeklinamy!
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
艁ysy1382
Skrzyd艂owy
Skrzyd艂owy


Do潮czy: 10 Sty 2005
Posty: 174
Sk眃: Albion

PostWys砤ny: Pon Kwi 18, 2005 16:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i wlasnie o to chodzi zeby sie wszyscy wsystkich czepiali.
Jak sie wszyscy pozczepiaja, to dopiero mieszanka wyjdzie.... i chaos przestanie atakowac te biedne ziemie Starego Swiata (No bo jaki chaos chcialby walczyc z TAKIM CHAOSEM) ?????
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Wto Kwi 19, 2005 16:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A normalnie oczywi艣cie !! Wjad膮 kawaleri膮 , puszcz膮 wszystko zdymem , zaje... wszystko i wszystkich i koniec. W艂a艣nie g艂贸wnym zadaniem jest wprowadzenie zamieszania do starego 艣wiata , 偶eby os艂abi膰 ludzi i reszt臋. Potem tylko posprz膮ta膰. Ot i ludzi nie b臋dzie. Ich nie tolerancja jest wysoce powa偶ana w kr臋gach chaosu.
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
艁ysy1382
Skrzyd艂owy
Skrzyd艂owy


Do潮czy: 10 Sty 2005
Posty: 174
Sk眃: Albion

PostWys砤ny: Czw Kwi 21, 2005 14:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No coz. Nie zupelnie mi o to chodzilo. Mialem na mysli.... z reszta nie wazne. Taki pomysl tez mi sie podoba....
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
kain
Mod Mag贸w
Mod Mag贸w


Do潮czy: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys砤ny: Pon Cze 20, 2005 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry elf to martwy elf:)elfki co najwyzej jako niewolnice, chocaz taka zaliczyc to fajna sprawa.Ludzie rzadza,rzadzili i beda rzadzic. Najfajniejsza rasa i zrobic maga wypasa z czlowieka to juz cos!!
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry P贸艂nocy: Kain

Kobiet potrafi膮cych s艂u偶y膰 za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze 艣wiat贸w. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadaj膮cego materaca nie jest ju偶 takie proste
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
艁ysy1382
Skrzyd艂owy
Skrzyd艂owy


Do潮czy: 10 Sty 2005
Posty: 174
Sk眃: Albion

PostWys砤ny: Wto Cze 21, 2005 08:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmm....... zaczynalem jako ludzki czarodziej (moja piewsza postac). Ale franie magiem nie jest takie przyjemne. Jesli juz grac czlowiekiem, to albo w wojsku, albo w wiezieniu (straznik oczywiscie). Obecnie probuje sie wczuwac "na sucho" w role halflingowatego zlodziejaszka, ale mi cos nie wychodzi.

A jesli chodzi o elfki, to nic przeciwko nim nie mam. Nawet sam chcialbym miec jedna Twisted Evil
_________________
" To BEER or not to BEER "
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Patiomkin
Stra偶nik
Stra偶nik


Do潮czy: 02 Wrz 2005
Posty: 59
Sk眃: Wrocek

PostWys砤ny: Sob Wrz 03, 2005 22:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kto艣 wcze艣niej powiedzia艂: dobry elf, to martwy elf... Uczy艅my zatem celem naszego 偶ycia ulepszanie elf贸w! NIECH KA呕DY ELF B臉DZIE DOBRY! Krasnoludy mo偶na na razie zostawi膰, bo z nimi to si臋 wypi膰 chocia偶 da. O! A jak ju偶 ka偶dy elf bedzie dobry to zorganizujmy mistrzostwa starego 艣wiata w snotballa. A potem to sie jeszcze co艣 wymy艣li, 偶eby si臋 nie nudzi艂o.
_________________
Szale艅stwo jest 藕r贸d艂em rozkoszy znanym tylko szale艅com.

Zimri Kettrisson Krasnolud w Budynku Stra偶y
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Monstero
Starszy Prochowy
Starszy Prochowy


Do潮czy: 15 Lis 2005
Posty: 279
Sk眃: z daleka

PostWys砤ny: Pia Gru 02, 2005 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

艢mier膰 halflingom. Truj膮c swych ludzkich pracodawc贸w ochydnymi posi艂kami podkopuj膮 艣wietlan膮 przysz艂o艣膰 rasy ludzkiej.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Urdhgag
Od藕wierny
Od藕wierny


Do潮czy: 02 Lip 2005
Posty: 110
Sk眃: Festung Breslau

PostWys砤ny: Nie Kwi 30, 2006 01:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eeee tam 艣mier膰 Halflingom!!! 艢MIER膯 WSZYSTKIEMU CO 呕YJE!!! WAAAGH!!!

Cho膰 przeaszam! Mia艂o by膰 o ludziach to proponuje: utworzenie rezerwat贸w dla elf贸w na terenie g贸r kra艅ca 艣wiata, albo lasu darkwald, ewentualnie mo偶na je te偶 zsy艂a膰 za granice, powiedzmy... na pustkowia Chaosu!!!
_________________
#Sesja: Upadek Imperium: Henset Czerwonog艂owy

"Szybko si臋 poruszaja i nios膮 jakie艣 ksi膮偶eczki... Chowa膰 si臋!!! JEchowy nadlatuj膮!!!"
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
kain
Mod Mag贸w
Mod Mag贸w


Do潮czy: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys砤ny: Nie Kwi 30, 2006 23:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rezerwatu?? Szkoda kasy.....wiesz trzeba to utrzymywac, sponsorowac...jedzienie, nocleg....szkoda zachodu. Mozna by stworzyc turniej "rzut elfem na odleg艂osc" albo "strza艂 do elfa z kuszy " Szlachta mia艂a by rozrywke, ja tez:0 nie to zebym nie lubi艂 elf贸w, ale nigdy nie mog艂em na nich polegac.....poza tym za bardzo sie m膮drza jak to wszytsko wiedza....a fuj
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry P贸艂nocy: Kain

Kobiet potrafi膮cych s艂u偶y膰 za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze 艣wiat贸w. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadaj膮cego materaca nie jest ju偶 takie proste
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Pia Lip 28, 2006 01:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam elfa w dru偶ynie i mnie kur**** jasna strzela jak on wyskoczy z 70 pare US i 艣cina swoim elfim 艂ukiem wszystkich wrog贸w. Z jednej strony to dobrze mie膰 takiego masakratora, czasem co艣 powie co pomo偶e nam albo zar偶nie Bohatera Chaosu jednym strza艂em (bez przesady, tylko por贸wnuj臋 Very Happy). Umie nawet machn膮膰 mieczem dwur臋cznym, cho膰 ja i Wilhelm (posta膰 kumpla, obaj jeste艣my lud藕mi) jeste艣my raczej od bitki... Tzn. Wilhelm jest od bitki a ja od gadania najcz臋艣ciej. Ostatnio brali艣my udzia艂 w jednej z pierwszych bitew Burzy Chaosu po stronie wojsk Ostlandu przeciwko Khornikom dowodzonym przez dw贸ch Bohater贸w Niepodzielnego Chaosu. Abra Makabra. Pyrrusowe zwyci臋stwo Ostlandczyk贸w, Wilhelm zosta艂 sier偶antem Greatswords贸w a ja... no c贸偶. U艂an z rajtarii jako Swordsman (dla niekumatych: piechur z tarcz膮 i mieczem) w pierwszym szeregu w walce z cholernymi Wojownikami Chaosu, zakutymi w czerwone, kolczaste, napchane bezu偶ytecznymi ozdobami pe艂ne zbroje p艂ytowe i dzier偶膮cymi topory dwur臋czne i miecze (chyba p贸艂toraki, nie wiem... ja bym tego nie uni贸s艂 obur膮cz Very Happy). Wilhelm i jego ludzie 艣ci臋li jednego Bohatera Chaosu, rozwalili Hellcannona, wbili si臋 klinem w Krasnoludy Chaosu na ty艂ach. A ja i reszta wojsk rozci臋li艣my szyki Khornik贸w na dwa p贸艂dupy i wyci臋li艣my. Potem dobijanie Krzat贸w Chaosu i zabicie ostatniego Bohatera Chaosu od wroga. Niez艂a akcja... Cho膰 makabrycznie obili Wilhelma (jeszcze sta艂 jak Bohater wyda艂 sw贸j ostatni charkot Twisted Evil), zwyci臋偶yli艣my z Chaosem bez naszych koni, sprz臋tu, ludzi i pieni臋dzy!

A co to ma do rzeczy z elfami (wiem, temat nie o tym, ale jak tak gadacie...) spytacie? Ano 偶e bez cholernego elfiej maszyny do ci臋cia i strzelania mo偶na sobie radzi膰! Cholernie dobrze radzi膰! Chwa艂a ludziom i by rz膮dzili d艂ugo, w piz**, i jeszcze wi臋cej! Very Happy

Nie przeklinamy!
_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
polak9917
Stra偶nik
Stra偶nik


Do潮czy: 20 Sty 2008
Posty: 67
Sk眃: z wszech艣wiata

PostWys砤ny: Sob Lut 16, 2008 23:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widz臋, 偶e mam tu do czynienia z rasistami (na pohyble nie ludziom!).
W takim razie poczytajcie sobie wied藕mina. Tam ludzie dali w... wyt艂ukli prawie doszcz臋tnie wszystkie elfy i krasnale (halfy przetrwa艂y, ch臋do偶one jedne) i albo si臋 z asymilowali, albo zgin臋li, albo pokryli si臋 g艂臋boko w lasach\ wysoko w g贸rach. Na og贸艂 艂atwiej znale藕膰 martwego elfa ni偶 偶ywego, wi臋c wida膰 jaki jest efekt ludzkiego rasizmu.... (nie 偶ebym broni艂 nie-ludzi, bo stawanie na przeciwko pobratymcom jest zaprzeczeniem zdrowego rozs膮dku).
_________________
"Ten, kt贸ry walczy z potworami, winien uwa偶a膰, by samemu nie sta膰 si臋 jednym z nich... kiedy sopogl膮dasz w otch艂a艅, ona r贸wnie偶 patrzy w ciebie..."
- Friedrich Nietzsche

Sesja: "Paso偶yt" - Hubert Proudfoot
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Altdorf Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group