Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Nizio艂ki :D

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Osada Halfling贸w
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
Brujah
Rycerz Zamku
Rycerz Zamku

Do潮czy: 04 Lut 2006
Sk眃: Sylvania - Zamek Drakenhof

PostWys砤ny: Pon Lut 13, 2006 16:40    Temat postu: Nizio艂ki :D Odpowiedz z cytatem

Jak u was jest z nizio艂kami ?? Czy s膮 one bezwzgl臋dnymi z艂odziejami/wa艂amywaczami, grubymi kucharzami, tajemniczymi zab贸jcami a mo偶e wszystko na raz?? A mo偶e nizio艂ki zawsze was 艣mieszy艂y, wydawa艂y si臋 bardzo weso艂膮 ras膮?? Oceniajcie Twisted Evil

Ja raz mia艂em do艣膰 zabawn膮 sytuacj臋 kiedy pewien cz艂owiek (ucze艅 czarodzieja) kt贸ry chcia艂 zosta膰 czarnoksi臋偶nikiem sk艂ada艂 ofiary Khorne'owi. Wyni贸s艂 nizio艂ka na ty艂y karczmy, wsadzi艂 do wielkiego 艣mietnika, nala艂 oliwy podpali艂 i zamkn膮艂. Mo偶e troche sadystyczne ale mieli艣my ubaw Twisted Evil
#Przyjaciel czy Wr贸g? - Domarasc Ungardt "Marzyciel"
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Azgard
Go舵

PostWys砤ny: Pon Lut 13, 2006 18:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

trzeba mu bylo wytlamuaczyc ze Khorne jest bogiem wojny, a nie magji, to moze wtedy z tej ofiary bylby jakis efekt Wink

a tak na powarzeni, to jako MG nigdy nie przykladalem specjalnej wag do niziolkow, moze dlatego ze moi gacze sa rwno podzieleni miedzy wyznawcow krasnoludow i elfow, czasami nawet nie musze sie przygotowywac do sesji, poprostu ich klutnie sa bardzo dobrym tematem na pojedyncza przygode Smile jeszcze kiedys w zamierzchlych czasach 1ed umieszczalem niziolkow, jako karczmarzy, kucharzy, albo kieszonkowcow, bylo kilku nizolkow rzemieslnikow, albo bakierow, nawet byl niziolek najemnik, ktory mial troche zmodyfikowane rozwiniecia... na tyle ze sie nawet krasnoludy podlamaly Razz
ale teraz w czasach 2ed niziolki jakos przestaly u mnie wystepowac, na poczatku nie maily gdzie, bo druzyna tulala sie po bezdrozach, a teraz gdy aktualnie wolny czas spedzaja na rabowaniu w ciemnych uliczkach Nuln Wink zapominam o niziolkach

jeden z moich graczy zapytal sie nawet czy niziolki wystepuja w drugiej edycji, bo jakos ich w krajobrazie nie widzi, na co odparlem mu ze w czasach przejsciowych miedzy 1, a 2ed kraina zgromadzen zostala otoczona przez przewazajaca grupe krasnoludow rasistow, spacyfikowana i zrownana z ziemia... co mu mialem powidzeiec?? ze zapomnialem?? Very Happy
Powr髏 do g髍y
Xarandil
Mod Elf贸w
Mod Elf贸w

Do潮czy: 30 Lis 2004
Sk眃: warszawa

PostWys砤ny: Pon Lut 13, 2006 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nizio艂ki 艣wietna rasa najlepiej si臋 sprawia kiedy gracze my艣l膮 偶e s膮 kozakami i nagle dzieje si臋 co艣 niespodziewanego zostaj膮 wpl膮tani w jakie艣 morderstwo i okazuje si臋 偶e to gildia nizo艂k贸w zabujc贸w i wtedy gracze my艣l膮 no nie jakie艣 nizio艂ki nas 艂oj膮 jak to mo偶liwe i zaczynaj膮 ocenia膰 racjonalniej sytuacje i spadaj膮 do pionu. Ale tez osobi艣cie 偶adko korzystam z tej rasy.. raczej jako kupcy handlarze....
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Xsary
Markgraf
Markgraf

Do潮czy: 09 Sty 2005
Sk眃: Nowa S贸l

PostWys砤ny: Pon Lut 13, 2006 21:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

C贸偶, halfy pojawiaj膮 si臋 u mnie jedtnie jako BN, moi gracze nie chc膮 gra膰 tymi ma艂ymi istotami Sad A szkoda, szkoda.

W przygodach moim halfy to raczej kucharzy lub s艂ugusy, rzadko jako najemnicy lub (co gorsza) zab贸jca Smile
Nagash
Mod Cechu
Mod Cechu

Do潮czy: 11 Lut 2005
Sk眃: Raszyn

PostWys砤ny: Pon Lut 13, 2006 22:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie zmi艂ujcie si臋 Sad . Umieszczajcie te tematy tam gdzie ich miejsce. Przecie偶 masz specjalny dzia艂 po艣wi臋cony Halflingom i tam powiniene艣 umie艣ci膰 ten temat. Tak samo temat Krasnoludzki Zab贸jca, przecie tmiejsce tego tematu to Karak-Hirn. A nie Dzia艂 og贸lny.

A 偶eby off-topu nie robi膰. To z nizio艂kiam jest umnie dok艂adnie tak samo jak u Xsaryego. Nikt nie chce gra膰 Nizio艂kiem, u mnie staje sie nim za kare Smile
Go舵

PostWys砤ny: Wto Lut 14, 2006 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zjade troch臋 na offtopic. Sory za nie umieszczenie tematu tam gdzie jego miejsce. Zawsze mam problem GDZIE TU K***A UMIE艢CI膯 TEN TEMAT??? Dlatego tak ma艂o temat贸w zak艂adam Confused
Powr髏 do g髍y
edmund
Szabrownik
Szabrownik

Do潮czy: 04 Maj 2005
Sk眃: Kielce

PostWys砤ny: Pon Mar 20, 2006 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj dawno mnie tu nie by艂o. Pewnie ju偶 nik mnienie pami臋ta. Ja jestem mi艂o艣nikiem Half贸w i obecnie nimi gram. Nie ma to jak ma艂y wygadany halfi kap艂an ktry walczy z prostytucj膮i konkubonatem w艣rud swojego ludu. O Esmeraldo dopom贸偶 naszym dzieciom co by z dom贸w nie wychodzi艂y i rodzinki zak艂ada艂y" A gracze nie wcielaj膮 si臋 Halfy bo uwa偶j膮 偶e s膮 s艂abe, wol膮 Ylfy bo s膮 przewypasione i strzelaj膮 z uku<rzygam> Halfem trzeba kombinowac i wi臋cej my艣lec co niekturym graczom sprawia trudno艣膰 i b贸l.

PS. Przepraszam偶e troszk臋 to niesk艂adnie napisa艂em.
Lecz cywilizowana isota nie prze偶yje bez KUCHARZY.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Moradin
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik

Do潮czy: 29 Mar 2006
Sk眃: Inowroc艂aw

PostWys砤ny: Sro Kwi 05, 2006 22:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taaa pamietam czasy gdy jednym naszym kompanem byl halfling a dokladnie kobieta halfling toz to prawdziwy unikat! nieprawdaz? Otoz ten halfling bo ciezko powiedziec halflinczka czy jakos tak. Wiec ten halfling byl kucharzem i to niezlym zawsze paletal sie z garnkiem i jedyna miloscia jego rzycia bylo eksperymentowanie z nowymi posilkami dlatego tez z nami podrozowal bo mogl dzieki temu zbierac przepisy z roznych czesci imperium i nietylko. A ze niezle nam gotowala, zawsze mielismy fanatastyczne posilki to w dowod wdziecznosci po roku grania uzbierala sie niezla sumka i otworzylismy jej dobra gospode w Nuln. Przepisy zebrane po calym swiecie pozwolily wyrobic jej renome! moze jadaliscie juz albo slyszeliscie o slawnej Getsy jedynej w swoim rodzaju kucharzu!!! Ponoc sam imperator tak byl zafascynowany jej potrawami iz kazal sprowadzic ja do zamku w trakcie jednej z wydawanych uczt gdy przyjmowal poslow z Marienburga! Postac ta stala sie npc w momencie gdy osiadla na stale w swej gospodzie ale nadal sie przyjaznimy! i zawsze pamietamy o niej wedrujac przez pustkowia! nasza kolezanka ktora grala nia, zaprzestala grac w rpg z przyczyn, ze tak sie wyraze stania sie mama a jej maz ma wielkie szczescie mogac jadac jej potrawy bo wieze ze robi rownie dobre co Getsy! Oh alem sie rozczulilem te wspomnienia ...ach..

Pozdrawiam Ani臋 nasza kochana Getsy!
Powr髏 do g髍y
Tzimisce
Mod Nekropolii
Mod Nekropolii

Do潮czy: 21 Lut 2005

PostWys砤ny: Czw Kwi 06, 2006 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nizo艂ki s膮 o tyle fajna ras膮i, 偶e nikt ich tak naprawed臋 powa偶nie nie traktuje, wi臋c mo偶na gra膰 naprawd臋 r贸偶nymi dziwnymi postaciami z tej rasy i jednocze艣nie nie zwraca膰 na siebie ywagi. Zna艂em kiedy艣 halfli艅skiego kucharza, kt贸ry by艂 w rzeczywisto艣ci znakomitym no偶ownikiem-zab贸jc膮 i podr贸偶ow艂 z dru偶yn膮, zbiera艂 jej zaufanie jako wybitny kucharz i weso艂y ale strachliwy kompan tylko po to by w najmniej spodziewanym momencie uderzy膰 na cz艂onka dru偶yny na kt贸rego mia艂 zlecenie...Nie musz臋 chyba muwi膰, 偶e musia艂o mu si臋 to uda膰...
Powr髏 do g髍y
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii

Do潮czy: 18 Sty 2005
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Czw Kwi 06, 2006 14:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

He he te偶 pami臋tam tego nizo艂ka. Niez艂y nicpo艅 by艂. Ba艂 sie przera藕liwie wszystkich bestii chaosu, tuli艂 si臋 pod prze艣cierad艂em, a mo偶e kocem nie pami臋tam juz co to by艂o , do swoich kompan贸w. A potem nagle zaatakowa艂 z wysokiej trawy. Jeden n贸偶 , drugi , trzeci i inkwizytor le偶a艂 martwy w karocy. Niestety biedny half przyj膮艂 firebala a chwile potem lightninga Sad Nie by艂o co zbiera膰 , tylko dymi膮ce buty, ale o tym juz gdzie艣 pisa艂em. A jakie mia艂 imi臋 . Chwila on sie nazywa艂 : Z膮bek z domu Drzazga w ty艂ku. Twisted Evil

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
gortop

Do潮czy: 20 Sty 2007
Sk眃: D'ou Grandepologne

PostWys砤ny: Sob Sty 20, 2007 03:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja gram aktualnie nizio艂kiem, kt贸ry zosta艂 paserem...
Jednak w zwi膮zku z post臋puj膮c膮 schizofreni膮 (18 po) zaczyna zachowywa膰 si臋 coraz dziwniej. Tym bardziej, 偶e w posiadaniu ma ksi臋gi magiczne, a dok艂adniej nekromantyczne. Zd膮偶y艂 je ju偶 przestudiowa膰, lecz nie na tyle by pozna膰 do ko艅ca ich tre艣膰.
Jego celem jest zarabianie pieni臋dzy w celu wprowadzenia nowego porz膮dku (halfling, w kt贸rym rodzi si臋 ch臋膰 wp艂ywu). C贸偶, nied艂ugo nie b臋dzie ju偶 wa偶ne czy 偶yw dojdzie do celu...
lita
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik

Do潮czy: 22 Cze 2007
Sk眃: Jastrz臋bie Zdr贸j

PostWys砤ny: Pia Cze 22, 2007 00:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moi gracze nie grywali nizio艂kami maj膮c ich za frajer贸w, ale pami臋tam uda艂o mi si臋 wykreowa膰 kilka ciekawych postaci nizio艂k贸w np. ci膮gle marudz膮cy grubasek Bodo, kt贸rego marzeniem by艂o lata膰.

Osobi艣cie gra艂am nizio艂kiem raz w 偶yciu przez 6 sesji, nie wiem czy wysz艂o czy nie, dawno to by艂o Laughing

#SESJA Altdorf 2502 Carol de Vous

NIE MA MNIE DO 20.08
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Odwied stron autora
polak9917
Stra偶nik
Stra偶nik

Do潮czy: 20 Sty 2008
Sk眃: z wszech艣wiata

PostWys砤ny: Pia Lut 15, 2008 22:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobi艣cie lubi臋 halfy, mi臋dzy innymi za to jakie s膮 nie pozorne... Jednego dnia mo偶na zrobi膰 z siebie w karczmie g艂upka, a kolejnego okra艣膰 j膮 jak jeszcze wszyscy 艣pi膮, po popijawie....
A opr贸cz tego (jak ju偶 gdzie艣 napisa艂em) takiemu naprawd臋 ukra艣膰 sakiwk臋 (chyba, 偶e jest si臋 halfem, albo le偶y na ziemi, czego w t艂umie nie doradzam).
Jak si臋 takim halfem nab臋dzie zdolno艣膰 "chodu!", to si臋 prawie z艂apa膰 nie da, jeszcze z jego wrodzon膮 zwinno艣ci膮...

Sesja: "Paso偶yt" - Hubert Proudfoot
Powr髏 do g髍y
Skrobo
Od藕wierny
Od藕wierny

Do潮czy: 17 Sty 2011
Sk眃: Wolne Miasto Gda艅sk

PostWys砤ny: Pia Sty 21, 2011 19:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od艣wie偶am:)
Ja nie chwal膮c si臋 stworzy艂em kiedy艣 艣wietnego nizio艂ka - gra艂em jako stra偶nik p贸l, w wyniku kampanii prze偶yli艣my spotkania z nieumar艂ymi, wi臋c, jako bardzo odwa偶ny nizio艂ek postanowi艂em zosta膰 "Zabijaczem Nieumar艂ak贸w" - d膮偶膮c do "Zabijacza W膮pierzy".
Opr贸cz dostarczania reszcie dru偶yny masy rado艣ci i powod贸w do kpin, by艂 m贸j nizio艂 艣wietnym strzelcem, i mimo 偶e mia艂 problemy z artykulacj膮 swoich my艣li - za szybko i zbyt makaronicznie gada艂, by艂 naprawd臋 specjalist膮 od nieumar艂ych i nekromancji...
Niestety, wezwany przez przeciwnik贸w bloodletter zako艅czy艂 jego weso艂y 偶ywot...
Powr髏 do g髍y
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Osada Halfling贸w Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach