Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Sposób na graczy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Problemy, pytania, poszukiwania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Antares
Go¶æ





PostWys³any: Pia Wrz 30, 2005 22:12    Temat postu: Sposób na graczy Odpowiedz z cytatem

Czyli wołanie o pomoc zmęczonego graczami MG.
MOja dróżyna jest dość ehm... "nietypowa" składa siębowiem z:

1. Czarodzieja-nigdy jeszcze nie zdażyło mu się żucić zaklęcia

2. Wojownika-ten bardziej wczówa sięw role jednak za najmniejszą przygode rząda co najmniej 300 PD nie mówiąc już o ciut więkrzych by stać się potwornie silnym i nie musieć zajmować się już wątkiem tylko chce zdobywaćnastępne PD na zabijaniu wszystkiego.

3. Wojownik 2 ten po prostu nie robi nic a zapytany co zamierza zrobić w tej tuże odpowiada "siedze na ławce i patrze" a w następnej "eee ja dalej siedze"

4.Drurzynowa kobieta ta nie do końca coś z tego wszystkiego rozumie ale jest już lepiej przez większość czasu jednak uspokaja reszte grupy

5. Strzelec dość dobrze odgrywa postać ale nie pozwala na stworzenie klimatu bez przerwy wszystkich rozpraszając

W dodatku 2 i 5 olewa sesje a 1 2 i 3 nie prubuje wgłembiać się w przygody.
Powrót do góry
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do³±czy³: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk±d: Nowa Sól

PostWys³any: Sob Paz 01, 2005 13:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmm miałem kiedyś podobny problem, tyle że moi gracze nie mieli zamiaru przykładać się do odgrywania postaci i przeszkadzali... Najpierw opier... Ochrzaniłem graczy, to trochę poskutkowało, graczy, którzy dalej byli upierdliwi poprostu wykluczyłem z drużyny...
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wróg? - Frank albo Fred
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
th3mon
Strażnik
Strażnik


Do³±czy³: 21 Wrz 2005
Posty: 67
Sk±d: Ruda ÅšlÄ…ska

PostWys³any: Wto Paz 18, 2005 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xsary ma w sumie rację, ale może tu inny czynnik wpłynął na taką postawę.
Możliwe, że scenariusze, które im prowadzisz, w ogóle ich nie interesują.
Możliwe też, że po prostu są świeżymi graczami i nie bardzo jeszcze wiedzą jak grać, chociaż u doświadczonych graczach też może wystąpić taka reakcja. Wtedy to albo porozmawiaj z nimi czy chcą jeszcze z tobą grać. Możecie też zrobić przerwę w graniu, niekiedy to pomaga.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Anubis
Chorąży
Chorąży


Do³±czy³: 23 Mar 2006
Posty: 723

PostWys³any: Sob Mar 25, 2006 23:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawet nie wiesz jak dobrze że zrobiles ten temat.... mam podobny problem tylko ze moi gracze za cholere nie umieja zlapac klimatu i zawsze znajda powod do smiechu niszczac moje usilne starania... czasem mi sie odechciewa. Confused Moze to z powodu ze graja od niedawna i musza sie przyzwyczaic? Mam tylko nadzieje ze z czasem jakos ich wyprostuje... Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Brujah
Rycerz Zamku
Rycerz Zamku


Do³±czy³: 04 Lut 2006
Posty: 327
Sk±d: Sylvania - Zamek Drakenhof

PostWys³any: Nie Mar 26, 2006 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym od razu kolesi na zbity pysk wyrzucił. Jak ja robiłem ekipe do grania nie patrzyłem kogo lubie tylko kto będzie się starał trzymac klimat. Skoro kolesie tak się zachwują to niech nie grają... Ich zachowanie wskazuje, że siedzą na sesjach z przymusu Evil or Very Mad
_________________
#Altdorf - Brujah, tak jakby człowiek Wink
#Dzielnica Kupiecka - MG Falandar Von Geldhaben (NPC)
#Pałac Mordu - Wolfram "Nachtmann"
#Przyjaciel czy Wróg? - Domarasc Ungardt "Marzyciel"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do³±czy³: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk±d: Nowa Sól

PostWys³any: Nie Mar 26, 2006 22:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może przed sesją weź swoich graczy i pogadajcie co byście zmienili w sesji, co dodali co ujęli?
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wróg? - Frank albo Fred
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Problemy, pytania, poszukiwania Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group