Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
postacie w warhammer

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Problemy, pytania, poszukiwania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Izydor



Do³±czy³: 24 Mar 2005
Posty: 3

PostWys³any: Czw Mar 24, 2005 11:49    Temat postu: postacie w warhammer Odpowiedz z cytatem

Dopiero zaczynam gre w warhammera i nie wiem skąd wziąć opis postaci i imie.
Czy to samemu trzeba wymyślać Confused ??



Z góry dzięki za odpowiedź.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Orrendil
Basztowy
Basztowy


Do³±czy³: 14 Sty 2005
Posty: 142
Sk±d: Sith Fascoluinne

PostWys³any: Czw Mar 24, 2005 12:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja imiona biorę z Galerii Bohaterów, jak tego dodatku nie masz to wymyśl. To nie jest trudne, jeśli chodzi o ludzi. Wystarczy jakieś niemieckie imię, chyba, że bohater pochodzi spoza Imperium. Z innymi rasami sprawa ma się inaczej...Smile A co do historii, to sam musisz wymyślić. Musisz wiedzieć, dlaczego Twój bohater/ka obecnie jest tym, kim jest, rodzina itd. Jestem MG i zawsze pomagam graczom, razem opracowujemy historię bohatera, zanim ten zdecydował się na życie awanturnika. Zawsze zastanawiamy się nad dzieciństwem, nad rodzicami, rodzeństwem, miłością, stosunkiem do innych ras, systemem wartości, cechami, psychologią i wieloma innym rzeczami. Musisz znać bohatera, czuć go, myśleć, jak on, po prostu być nim...
A teraz sobie pomyślałem, że chodzi Ci o opis fizyczny... Laughing Też jest w Galerii Bohaterów, są to cechy fizyczne BG, np. wąsy, fryzura, piegi, jąkanie się, seplenienie, bardzo białe zęby, itd. Ale też jedna ręka, jedno oko...Wink Wyobraź sobie Twego bohatera i postaraj się tam zamieścić to, co rzuca się w oczy, po czym można go rozpoznać.
_________________
Wenn ist das Nunstrück git und Slotermeyer?
Ja! ... Beiherhund das Oder die Flipperwaldt gersput.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Sob Mar 26, 2005 01:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej tu był mój post . Co za burak go wyrzucił Exclamation No więc Izydorze. Porozmawiaj o tym ze swoim Mg. A przy okazji obejrzyj tematy na forum, związane z postaciami i grą. Wszystko trzeba samemu wymyślać. Szczególnie historię postaci i opis. Wkońcu to twoja postać.


Nie ja ;] ---Xsar
Ja - wilk... nie zniechęcaj nowych użytkowników Razz
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 03 Gru 2004
Posty: 464
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Pon Mar 28, 2005 18:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najlepiej bedzie ja kstosunek do innych ras czy tam czlonków różnych bractw czy tam religii wyrobisz sobie po kilku sesjach ... moj Tim w zyciu nie spotkal krasnoluda przed swoimi przygodami wiec niby skad mial wiedziec jaki ma do nich stosunek ?? mysle ze wszysko powinno wyjść po kilku sesjach, tak samo mysle ze powinno byc z charakterem zeby gio wpisac dopiero po kilku sesjach tak zeby bylo widac jaka osobe odgrywa dany gracz .
_________________
"Kiedy walczysz z potworami zważaj żeby nie stać sie jednym z nich" - Friedrich Nietzsche
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Wto Mar 29, 2005 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rahl ma racje . Tak czy inaczej wszystko wyjdzie w grze. Ale opis to musisz zam wymyśleć. Niech twój Mg udostępni Ci jakieś materiały na temat wyglądu w tamtym okresie. Nie chciałem nikogo zniechęcać. Może troche mnie poniosło. Przepraszam. Crying or Very sad
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Wto Mar 29, 2005 16:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja myśle że założenie Rhala nie dokońca jest poprawne bo Zobacz Jak jesteś Elfem masz tam jakieś 120 lat albo człowiekiem mieszkasz w mieście gddzie są krasnoludy na porządku dziennym to widziałes napewno krasnoluda no chyba że nie wyściubiałeś nosa z lasu....(w przypadku Elfa) A w przypadku Tima to on pewnie nawet nie słyszał o Krasnoludach bo jak sam mówiłeś był Drodem i mieszkał w lesie i to wszystko i światem zewnętrznym zabardzo sie nie interesował (dopóki nikt nie wyruszył w podróż) natomiast co do charakteru się zgadzam...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Hunter_de_Verre



Do³±czy³: 19 Lut 2006
Posty: 1
Sk±d: z Krainy Cieni

PostWys³any: Nie Lut 19, 2006 14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie. Czy może ktoś z Was ma rysunek bądź coś innego czarnoksiężnika Drachenfelsa? Ale nie z okładek książek. Prosiłabym o odpowiedź. B. potrzebny. Szczególną uwagę zwracam na jego maskę
_________________
Carpe Noctem †
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
kain
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys³any: Nie Lut 19, 2006 15:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o imie to albo sam wymyśl albo z jakiś książek ściagnij. Historie postaci to sam wymyśl.....w końcu to fantasy więc ruszyć trzeba główka:)
Co do reszty to uzgodnić trzeba z MG on w końcu rządzi
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry Północy: Kain

Kobiet potrafiących służyć za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze światów. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadającego materaca nie jest już takie proste
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Problemy, pytania, poszukiwania Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group