Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Jak je zabijamy ,艂atwo czy trudno?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Bestiariusz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  

Jak to z tymi potworami jest?
艁atwo
5%
 5%  [ 1 ]
W miare normalnie
55%
 55%  [ 11 ]
Trudno jak diabli
40%
 40%  [ 8 ]
Wszystkich G硂s體 : 20

Autor Wiadomo舵
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Sro Lut 09, 2005 18:03    Temat postu: Jak je zabijamy ,艂atwo czy trudno? Odpowiedz z cytatem

Ostatnio znowu przypomnia艂y mi si臋 trzy g艂贸wne tendencje je艣li chodzi o walke z potworami. Pierwsza to heroiczna:rzucamy si臋 na D偶aber Smoka rozwalamy go i idziemy do domu mrucz膮c pod nosem jak 艂atwo nam posz艂o. Druga to piekielnie trudna: walczymy z goblinem albo szkieletem a on o ma艂o nie wy偶yna ca艂ej naszej dru偶yny. No i trzecia mniej wi臋cej wypo艣rodkowana. Rozwalimy pare goblin贸w jak jeste艣my dobrzy to i Trolla albo Ogra z ranami albo bez jak mamy szcz臋艣cie. Napiszcie jak to u was wygl膮da. Czy boicie si臋 ka偶dego ch艂opa z pola. A mo偶e p臋dzicie na ka偶d膮 wiwerne lub bazyliszka bez strachu. A mo偶e zastanawiacie si臋 zanim podejmiecie walke z kimkolwiek?
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Zedd
Mod Mag贸w
Mod Mag贸w


Do潮czy: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk眃: Zielona G贸ra

PostWys砤ny: Sro Lut 09, 2005 19:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zawsze zastanawiam si臋 zanim podejm臋 walk臋 z kimkolwiek.. Nie ma sensu rzuca膰 si臋 na ch艂opa z wid艂ami jesli nie ma si臋 dobrego powodu.. Wiadomo jak Wied藕min sko艅czy艂.. Ale raczej jest trudno.. Psem na graczy s膮 kusze.. Je艣li MG nie chce aby gracze kogo艣 zabili ma on zwykle kusz臋.. Ale czasami zdarzaj膮 si臋 go艣cie po kt贸rych nie spodziewamy si臋 偶e s膮 nie藕li.. Ostatnio jeden marynarz za艂atwi艂 wujka Wostera na pi臋艣ci.. A to dlatego 偶e by艂 wyszkolony w pos艂ugiwaniu si臋 nimi (wyszkolony = wi臋cej bonus贸w)
_________________
Zeddicus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Gimli MadDuck
Szabrownik
Szabrownik


Do潮czy: 29 Sty 2005
Posty: 13

PostWys砤ny: Pia Lut 11, 2005 11:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

S艂uchaj Blackswordsman wiesz sam jak to wygl膮da. D艂ugo nie musze si臋 nad tym chyba m臋czy膰. Wyobra艣cie sobie 偶e co艣 si臋 skrada (wy o tym oczywi艣cie nie wiecie) w cich膮 bezgwiezdn膮 noc. Skrajnie wyczerpany siedzicie przy ognisku i powoli zamykaj膮 si臋 wam oczy, Nagle s艂yszysz szelest w krzakach, nagle wszyscy si臋 przebudzaj膮 i jeden z towarzyszy podchodzi w tamtym kierunku i wielka 艂apa kt贸ra wysune艂a si臋 zza ciemno艣ci urywa g艂owe jednemu z naszych kompan贸w. Zacze艂o si臋. Stajemy w szyku, wyci膮gamy bro艅, napinamy kusze. Oddychamy p艂ytko i coraz szybciej zaczynamy 艂yka膰 powietrze. Wtem zza krzak贸w wychodz膮 wolno ale stanowczopotwory. Jeden nawet z nich trzyma g艂ow臋 towarzysza. By艂y to trzy D偶aber Smoki. Jeden z krasnol贸d贸w nie wytrzyma艂 ruszy艂 pierwszy a zanim pobieg艂em ja. Rozleg艂 si臋 艣wist be艂t贸w, jeden potw贸r pad艂 trafiony dwoma be艂tami w oczy. Zacze艂a si臋 walka z pozosta艂ymi dwoma D偶aber Smokami. Patrzy艂em tylko na sw贸j cel. gdy pokona艂em swojego przeciwnika odnios艂em w walce krytyczne rany ale nie 艣miertelne, spojrza艂em si臋 w bok i ujrza艂em mojego kompana kt贸ry z pie艣ni膮 na ustach zada艂 potworowi 艣miertelne rany, ale D偶aber Smok nie by艂 mu d艂urzny, ostatkiem si艂 przebi艂 go swojim szponem i m贸j towarzysz skona艂 w wielkim bulu na mych d艂oniach.
_________________
b膮d藕 sob膮 zawsze gdzie jest chaos
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Pia Lut 11, 2005 11:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to mieliscie albo silne postacie, albo to heroik by艂. A mo偶e jedno i drugie.
Jest jeszcze jedna mo偶liwo艣膰. Te D偶aber smoki by艂y stare, chore i ledwo trzyma艂y si臋 na nogach Twisted Evil
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Xarandil
Mod Elf贸w
Mod Elf贸w


Do潮czy: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk眃: warszawa

PostWys砤ny: Nie Lut 13, 2005 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie to jest tak zale偶y co wypadnie na nas jak Gobosy to d艂uga na nich nie zastanawiaj膮c si臋 a jak Demno czy co艣 takiego to spier.... ile si艂 w nogach ;]
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Sob Lut 19, 2005 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No niby gobliny nie s膮 jakie艣 silne ale jak maj膮 przewag臋 liczebn膮 do艣膰 znaczn膮 to te偶 s膮 bardzo niebezpieczne. Czasem 艂atwiej zoradzi膰 sobie z jakim艣 demonem ni偶 z wiosk膮 goblin贸w.
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
borys
Przepatrywacz
Przepatrywacz


Do潮czy: 15 Sty 2006
Posty: 7

PostWys砤ny: Nie Sty 15, 2006 01:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostre s膮 przygody w stylu "polowanie na wilka".Je偶eli to jeszcze jest wilk chaosu a polowanko odbywa sie w lesie to zapewniam ze 艂atwo nie b臋dzie Wink
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Nie Sty 15, 2006 14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ca艂kiem niedawno by艂o polowanie na nied藕wiedzia, mo偶e nie tak niedawno:P ale by艂o. Jeden my艣liwy, jeden mi艣. My艣liwy mia艂 "pewne umiej臋tno艣ci magiczne wi臋c mi艣 nie mia艂 szans ale i tak prawie rozdar艂 my艣liwego na p贸艂 . Ach te udane rzuty na inicjatywe. Jeszcze jeden cios i mi艣 by wygra艂. Biedaczek , za du偶o miodku zjad艂Wink
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Fratus
Ochmistrz
Ochmistrz


Do潮czy: 12 Wrz 2005
Posty: 567
Sk眃: Z Wezendorfu

PostWys砤ny: Nie Sty 15, 2006 17:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W zalerznosci kim gram.

Ale walki zalerza od MG.
Ja robie przeciwnikow cholernie mocnych zeby gracze poczuli sie szmatami.
Kumpel robi przeciwnikow kurewsko mocnych i walki trwaja z 1 npcem ok 30-60 minut i wychodzimy ledwo zywi.
A drugi kumpel placze bo kostki nam sprzyjaja i musi podpakowywac moby Very Happy

Ale ogolnie jest fajnie im sie bardziej namecze tym mam wieksza satysfakcje.
_________________
#Przyjaciel czy Wr贸g? => Ludiver, cz艂ek
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
dracon
Go舵





PostWys砤ny: Pia Sty 20, 2006 08:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u nas zale偶y od sytuacji i naszych dzia艂a艅, walki nie s膮 zbyt trudne ale w wyniku naszych dzia艂a艅 staj膮 si臋 trudniejsze ni偶 by膰 powinny. nasz MG nie rzuca nam specjalnie napakowanych przeciwnik贸w chyba 偶e jest to jaka艣 wi臋ksza grupka i wtedy przyw贸dca, w贸dz, cokolwiek ma wi臋ksze statsy od reszty. jednak cz臋sto zdarza si臋 tak 偶e najpot臋偶niejszy przeciwnik ginie pierwszy a obrywamy od s艂abeuszy. czasami zdarza si臋 tak 偶e uciekamy od przeciwnik贸w mimo 偶e mamy jakie艣 szanse na pokonanie ich ale zbyt wielu znas by to mocno kosztowa艂o
Powr髏 do g髍y
Brujah
Rycerz Zamku
Rycerz Zamku


Do潮czy: 04 Lut 2006
Posty: 327
Sk眃: Sylvania - Zamek Drakenhof

PostWys砤ny: Sro Lut 08, 2006 22:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na moich sesjach boj臋 si臋 pierwszego lepszego ch艂opa tkn膮膰. Je偶eli nawet mnie nie rozniesie w trzy doopy to zawsze mam k艂opoty ze stra偶膮 lub z kumplami pobitego kolesia. Tak偶e ja wol臋 si臋 nie miesza膰 w takie rzeczy. Raz tylko si臋 zdarzy艂o ale to inna historia...

W nowym systemie Warhammera walki s膮 bardziej dynamiczne. Pewnie to przez to, 偶e obra偶enia rzuca si臋 k10 a nie k6 (pierwszy lepszy goblin mo偶e zada膰 takie obra偶enia, 偶e gladiator musi wn臋trzno艣ci po ziemi szura膰). Tak偶e ta rzecz mi si臋 w nowym Warhamerze podoba. A i walki nie s膮 takie cz臋ste (u mnie). Ale je艣li ju偶 s膮 to s膮 na maxa prze****ne. Ostatnio dosta艂em w pa艂e od jakich艣 ognistych jaszczur贸w a mojego kompana krasnoluda (do艣膰 napakowanego) zach艂osta艂y. Tak偶e boj臋 si臋 walczy膰 ale po wygranej walce mam bardzo du偶膮 satysfakcje. Nawet zacz膮艂em zaznacza膰 ile ubi艂em skaven贸w, ork贸w, mutant贸w itp. itd. Skaven贸w b臋dzie gdzie艣 z8 Cool
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Bestiariusz Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group