Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Ten kt贸rego nie spotkali艣cie...?
Id do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Bestiariusz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
Tzimisce
Mod Nekropolii
Mod Nekropolii


Do潮czy: 21 Lut 2005
Posty: 101

PostWys砤ny: Pon Lut 28, 2005 16:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to wy偶ej to moje Smile . i tak GRA艁EM halflinskim 偶ebrakiem! i nie tylko halflinskim...w trakcie swojej d艂ugoletniej przygody z RPG pozna艂em wiele, i czuje si臋 godzien by m贸c ocenia膰 innych graczy i MG. A widzia艂em ju偶 wielu.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Nagash
Mod Cechu
Mod Cechu


Do潮czy: 11 Lut 2005
Posty: 280
Sk眃: Raszyn

PostWys砤ny: Pon Lut 28, 2005 17:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Blackswordsman napisa:
Wiesz co Nagash nie rozumiem twojego Mg . No mo偶e troche. Smok Question Wielki demon Tzeentcha Question Przecie偶 to o wiele trudniej spotka膰 ni偶 giganta albo chydre. Tak wi臋c dziwie si臋 troche ale no niby wszystko si臋 mo偶e zda偶y膰. Tylko uwa偶am 偶e jak kto艣 spotyka takie silne potwory najpierw a potem te s艂absze to machnie r臋k膮 i powie smoka prze偶y艂em to wszystko prze偶yje co tam jaka艣 chydra. Sad


No wiesz Black Jak bym walczy艂 z tymi wszystkimi s艂abszymi potworami na posz膮tku to bym nie zd膮偶y艂 doj艣膰 do smoka i demona bo bym by艂 tak silny, 偶e za jednym ciosem 3 "smoki" by mi sz艂y na "cmentarz" i nasz mistrz gry ju偶 by nam nie pozwoli艂 nimi gra膰 wi臋c lepiej troche mniej tych s艂abszych a troche tych lepszych a co do wypwiedzi go艣cia, 偶a temat z艂ego MG lub naszej dziwnej gry odpowiem jak by ci ko艣ci 艂adne liczby wychodzi艂y i gra艂 by艣 w dru偶ynie(6 os贸b) w kt贸rej srednia WW wynosi艂a 91 doliczy膰 obra偶enia od broni magicznej nie kt贸rych eliksir贸w i czar贸w te偶 by艣 se poradzi艂 z Panem Przemian.
_________________
#SESJA Wzg贸rza: Gottri Gortengrot ( Grot )
#SESJA Altdorf: Urgrim Drukenheim - gladiator
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Wilko艂ak
Mod Krasnolud贸w
Mod Krasnolud贸w


Do潮czy: 05 Gru 2004
Posty: 562
Sk眃: wzi膮艣膰 kase na figurki?

PostWys砤ny: Pon Lut 28, 2005 18:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

... w dru偶ynie w kt贸rej 艣rednia WW wynosi艂a 91...

Z g贸ry przepraszam za przekle艅stwa...

Ja pier.... Ku..a ma膰... Jezu Chryste... W imi臋 ojca i Syna, i Ducha 艢wi臋tego...

Powiedz 偶e tam nie powinno by膰 s艂owa "艢rednia" albo liczba 91 mia艂a by膰 19...

Znamy si臋 tyle czasu i naszcz臋艣cie nie gra艂em u was... z powodu braku miejsc, a ty u nas... bo by艣 si臋 za艂ama艂...



a to czego nigdy nie spotka艂em... to wszystko opr贸cz...
skavena, spaczonego drzewca i zwierzocz艂ek贸w chaosu... a no i bazyliszka ale to by艂 1 cios a nie spotkanie...
tak... tak... goblina te偶 nie widzia艂em... orka tym bardziej...
_________________
Tutaj znajdziesz odpowiedzi na wszelkie dr臋cz膮ce Ci臋 pytania!
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Pon Lut 28, 2005 18:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tez wierze Nagashu 偶e si臋 przej臋zyczy艂e艣 albo pomyli艂e艣 kolejno艣膰. Bo 艣rednia ww r贸wna 91 to jest wspania艂y materia艂 do dzia艂u przegi臋cia pa艂y. A co do ciebie Wilko艂aku to 偶e艣 mnie teraz zdziwi艂. Normalnie nie by艂em 艣wiadomy 偶e kto艣 orka albo goblina nie spota艂. No no gdzie ta twoja posta膰 musia艂a chodzi膰. Chyba po skave艅skich tunelach. Laughing Tylko. Acha jak mo偶e zauwa偶y艂e艣 ocenzurowa艂em twojego posta. JAK PISZE 呕E NIE BLUZGA膯 TO ZNACZY NIE BLUZGA膯 Exclamation Zrozumiano?
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus


Ostatnio zmieniony przez Blackswordsman dnia Czw Mar 03, 2005 01:50, w ca硂禼i zmieniany 1 raz
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Nagash
Mod Cechu
Mod Cechu


Do潮czy: 11 Lut 2005
Posty: 280
Sk眃: Raszyn

PostWys砤ny: Pon Lut 28, 2005 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do tej 艣redniej to nie przej臋zyczy艂em si臋 po doliczeniu plus贸w od broni czar贸w i amulet贸w i eliksir贸w tyle mniej wi臋cej wysz艂o no ale ta dru偶yna prze偶y艂a ca艂e wakacje grania i nocnych sesji a wakacie to czas wolny i jednak troche trwaj膮 co nie.
_________________
#SESJA Wzg贸rza: Gottri Gortengrot ( Grot )
#SESJA Altdorf: Urgrim Drukenheim - gladiator
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do潮czy: 03 Gru 2004
Posty: 464
Sk眃: Zielona G贸ra

PostWys砤ny: Pon Lut 28, 2005 22:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

srednai 91 ... a moj MG Zedd sie dzisiaj plul ze lesiu z krotkim mieczem ma 65 WW .... nom super .... mam nadzieje ze to czytasz Zeddzie :]
_________________
"Kiedy walczysz z potworami zwa偶aj 偶eby nie sta膰 sie jednym z nich" - Friedrich Nietzsche
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Xarandil
Mod Elf贸w
Mod Elf贸w


Do潮czy: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk眃: warszawa

PostWys砤ny: Pon Lut 28, 2005 22:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam podobn膮 reakcje do Wilka to u nich jest Heroic (jeszcze niedawno sam gra艂em w heroica a teraz mnie to razi...;] )no ale c贸偶 to fakt jest to przegi臋cie pa艂y ale sam nie by艂em lepszy... I Nagashu jak mo偶esz zagraj z Wilkiem. Wilku ale to te偶 przegi臋cie pa艂y niewidzie膰 goblina czy orka.... jak dlamnie to jest popadanie ze skrajno艣ci w skrajno艣膰....
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Zedd
Mod Mag贸w
Mod Mag贸w


Do潮czy: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk眃: Zielona G贸ra

PostWys砤ny: Pon Lut 28, 2005 22:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czytam czytam - ale przeoczy艂e艣 jedno - napisano tutaj 偶e po ca艂ych wakacjach grania.. A to jest r贸znica niewielka.. Bo co jak co wy narazie nie macie za soba zbyt wielu sesji.. Ale rozumiem wasze obawy - niedlugo matura i sie rozejdziemy w cztery wiatry.. Nie bedzie juz okazji zabic pana przemian, albo przydusic jakiegos smoka do parteru.. Very Happy
_________________
Zeddicus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do潮czy: 03 Gru 2004
Posty: 464
Sk眃: Zielona G贸ra

PostWys砤ny: Pon Lut 28, 2005 22:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nom ale mys smoka nigdy nie widzielimy jesli chodzi o potwory to my nei widzielismy 90 % potorow z podrecznika np. takich jak orkowie Smile
_________________
"Kiedy walczysz z potworami zwa偶aj 偶eby nie sta膰 sie jednym z nich" - Friedrich Nietzsche
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Tzimisce
Mod Nekropolii
Mod Nekropolii


Do潮czy: 21 Lut 2005
Posty: 101

PostWys砤ny: Wto Mar 01, 2005 09:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jest pewien moment w 偶yciu twojej postaci- moment w kt贸rym nie powinno si臋 gra膰 dalej (poniewa偶 to ju偶 nie ma sensu, nie ma ju偶 przyjemno艣ci z grania t膮 postaci膮) i nale偶y zrobi膰 now膮 posta膰. I tym momentem napewno jest chwila gdy masz 91 WW. Co to za gra, gdy mo偶esz wraz z ca艂膮 dru偶yn膮 zniszczy膰 ca艂e miasto 艣redniej wielko艣ci i/lub regimeny wojownik贸w chaosu przepakom m贸wimy nie!!!!
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Wto Mar 01, 2005 17:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra ludzie wraca膰 do tematu Exclamation Czego nie spotkali艣cie a nie jakie macie statsy. Normalnie 偶a艂ocha no Rolling Eyes
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Sab
Mod Mechaniki
Mod Mechaniki


Do潮czy: 12 Lut 2005
Posty: 144
Sk眃: z dalekiej p贸艂nocy

PostWys砤ny: Sro Mar 02, 2005 18:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tzimisce napisa:
jest pewien moment w 偶yciu twojej postaci- moment w kt贸rym nie powinno si臋 gra膰 dalej (poniewa偶 to ju偶 nie ma sensu, nie ma ju偶 przyjemno艣ci z grania t膮 postaci膮) i nale偶y zrobi膰 now膮 posta膰. I tym momentem napewno jest chwila gdy masz 91 WW. Co to za gra, gdy mo偶esz wraz z ca艂膮 dru偶yn膮 zniszczy膰 ca艂e miasto 艣redniej wielko艣ci i/lub regimeny wojownik贸w chaosu przepakom m贸wimy nie!!!!


O, to, to. Po ubiciu Sherargetru zostawili艣my naszych berserker贸w w spokoju i wylosowali艣my nowe postaci...

Black, to nie by艂 spam? ;> Nigdy nie widzia艂em fimira (ale przypominam sobie przygod臋 w MiM'ie z jednym takim. Czy nie s膮dzicie, 偶e fimiry s膮 szczeg贸lnie pokrzywdzone i pomijane w przygodach? Poza podr臋cznikiem g艂贸wnym nie spotka艂em si臋 z takim w 偶adnym oficjalnym dodatku. Id臋 o zak艂ad, 偶e wi臋kszo艣膰 z was nawet nie s艂ysza艂a o nich albo dopiero ten post przypomnia艂 o ich istnieniu.
_________________
dekadencki golibroda
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Pon Mar 07, 2005 18:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mo偶e dlatego nikt nie u偶ywa fimir贸w bo nie mozna ich opisa膰 o tak z g艂owy. Jest ich kilka rodzaji i trzeba si臋 ze wszystkimi zaznajomi膰. Poza tym mo偶e ich wygl膮d odrzuca Mg. Bo ani nie s膮 pi臋kne ani przera偶aj膮ce. Wygl膮daj膮 dziwnie. Mo偶e to wynika膰 z tak偶e z tego 偶e Mg maj膮 do wyboru wiele atrakcyjniejszych potwor贸w i jak wspomnia艂e艣 wy偶ej zapomina si臋 o nich.
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Wto Paz 18, 2005 22:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spotka艂em i ubi艂em prawie wszystko co jest w ksi臋dze g艂贸wnej I edycji, opr贸cz tych wszystkich obrzydliwych Pijawek, Paj膮k贸w itp, itd. Zar偶n膮艂em chmar臋 demon贸w, Baalrukha, od groma truposzy i palant贸w, kt贸rzy odwa偶yli sie na mnie r臋k臋 podnie艣膰. W sumie to nie walczy艂em jeszcze z Mabrothraxem, Mardaggiem i Smokami.

Z II edycji nie spotka艂em znakomitej wi臋kszo艣ci bestii i w膮tpliwe jest, bym je spotka艂 kiedykolwiek na drodze swych postaci.
_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy


Ostatnio zmieniony przez Ethereal dnia Nie Wrz 07, 2008 00:33, w ca硂禼i zmieniany 2 razy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
borys
Przepatrywacz
Przepatrywacz


Do潮czy: 15 Sty 2006
Posty: 7

PostWys砤ny: Nie Sty 15, 2006 01:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Swego czasu gra艂em w sesje polegajace na walce z danym poyworem lub ich grup膮.Wygl膮da艂o to mniej wi臋cej jak jedna sesja=jeden stw贸r. Nie by艂o jednak przegi臋膰 w stylu Mardagg Smile A osobi艣cie zawsze chcia艂em zebra膰 paru NPC i p贸j艣膰 ubi膰 smoka tak膮 grupk膮.Osaczanie i walka ze smokiem to jest dopiero hardcore Very Happy Chyba po Hobbicie mi skrzywienie zosta艂o Very Happy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Bestiariusz Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group