Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Czym jest Burza Chaosu?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Problemy, pytania, poszukiwania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
th3mon
Strażnik
Strażnik


Do³±czy³: 21 Wrz 2005
Posty: 67
Sk±d: Ruda ÅšlÄ…ska

PostWys³any: Nie Sty 01, 2006 18:40    Temat postu: Czym jest Burza Chaosu? Odpowiedz z cytatem

Nie mam pojęcia co to jest ta cała Burza Chaosu. Chciałbym się dowiedzieć skąd Wy cokolwiek wiecie na temat Burzy Chaosu i co wiecie, bo ja nie wiem nic Sad .
_________________
Aaaaaaaaa!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do³±czy³: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk±d: ElblÄ…g

PostWys³any: Pon Sty 02, 2006 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Burza Chaosu-potężna fala zniszczenia i mutagennej mocy, dosłownie: fala.

Jednak ciężko sobie ją wyobrazić... Burzą Chaosu zwykle nazywa się wielki najazd wszelkich sił Północnych Pustkowi na znany świat, mający na celu podbicie całego Starego Świata. Dowodzone przez Wybrańca Chaosu, potężnego kolesia który NIE WYZNAJE w żaden sposób Mrocznych Bóstw, a jedynie pierwotną energię kaosu, tzw. "Niepodzielny Chaos". Wszystkie waśnie kończą się i wszyscy wyznawcy Chaosu i Mrocznych Bóstw ruszają na wielką krucjatę przeciw reszcie świata.

Do tej pory zawsze przegrywali, acz z zadowalajÄ…cym skutkiem.
_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry Północy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Raziel
Starszy Prochowy
Starszy Prochowy


Do³±czy³: 27 Paz 2005
Posty: 284
Sk±d: Sylvania

PostWys³any: Pon Sty 02, 2006 16:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Burzą Chaosu nazywa się albo dziwny efekt pogodowy który można zaobserwować tylko na Pustkowiach Chaosu (Północnych i Południowych) o mutacyjnych właściwościach ale znacznie częściej jest to najazd sił Chaosu, wtedy to wrzyscy bogowie Chaosu zawierają chwilowo sojusz i razem wybierają nowego Pana Końca Czasów, ostatnim z nich był Archaon ów Wybrańec Niszczycielskich Potęg nie ma prawa preferować żadnego z bóstw i musi służyć Chaosowi Niepodzielnemu.
_________________
Per mortis ad gloria!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora
th3mon
Strażnik
Strażnik


Do³±czy³: 21 Wrz 2005
Posty: 67
Sk±d: Ruda ÅšlÄ…ska

PostWys³any: Pon Sty 02, 2006 22:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedy te najazdy Chaosu były?

Chodzi mi o konkretniejsze daty, oczywiście według Kalendarza Imperialnego.

Próbuję wymyślić epicką kampanię. Szukam pomysłów i historii dot. całego świata Warhammer'a, ale jak na razie na Burzę Chaosu (jako najazd na świat cywilizowany) nie napotkałem.
_________________
Aaaaaaaaa!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do³±czy³: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk±d: ElblÄ…g

PostWys³any: Wto Sty 03, 2006 16:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

2521 rok kalendarza Imperium. Pogadaj z Razielem, on sporo wie na temat Burzy Chaosu z tego roku.

Ważne, abyś przeprowadził Burzę Chaosu tak jak jest historycznie, i żeby przypadkiem BG nie zabili Archaona. Laughing Co zresztą jest niemożliwe.
_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry Północy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Raziel
Starszy Prochowy
Starszy Prochowy


Do³±czy³: 27 Paz 2005
Posty: 284
Sk±d: Sylvania

PostWys³any: Wto Sty 03, 2006 16:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
2521 rok kalendarza Imperium


Poprzednia odnotowana Burza Chaosu odbyła się około 300 lat temu za czasów panowania Magnusa Pobożnego, wtedy też powstały pierwsze Kolegia Magii, o Burzy Chaosu z 2521 KI wiem sporo bo musiałem się przygotować żeby zacząć tu prowadzić takową przygode Smile jeśli chcesz coś w tych klimatach to upomne cię tak jak Ethereal twoi gracze nie mają ani prawa ani szans zabić Archaona, Pana Końca Czasów czy jego herolda Croma Zdobywce.
_________________
Per mortis ad gloria!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora
th3mon
Strażnik
Strażnik


Do³±czy³: 21 Wrz 2005
Posty: 67
Sk±d: Ruda ÅšlÄ…ska

PostWys³any: Wto Sty 03, 2006 18:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raziel napisa³:
Cytat:
2521 rok kalendarza Imperium


Poprzednia odnotowana Burza Chaosu odbyła się około 300 lat temu za czasów panowania Magnusa Pobożnego, wtedy też powstały pierwsze Kolegia Magii, o Burzy Chaosu z 2521 KI wiem sporo bo musiałem się przygotować żeby zacząć tu prowadzić takową przygode Smile jeśli chcesz coś w tych klimatach to upomne cię tak jak Gregory twoi gracze nie mają ani prawa ani szans zabić Archaona, Pana Końca Czasów czy jego herolda Croma Zdobywce.


W sumie fakt. Wiem o tym najeździe Chaosu za panowania Magnusa Pobożnego z podstawki dla pierwszej edycji, ale tam nie nazwali tego Burzą Chaosu.

Spoko. BG nie zmieniÄ… historii.

Byłbym wdzięczny za materiały dot. Burzy Chaosu 2521 KI t h 3 m o n @ w p . p l (przepisz bez spacji).
_________________
Aaaaaaaaa!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Problemy, pytania, poszukiwania Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group