Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
W膮tek romantyczny...
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Sesja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
Xarandil
Mod Elf贸w
Mod Elf贸w


Do潮czy: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk眃: warszawa

PostWys砤ny: Sro Mar 23, 2005 23:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ehhh ja zacz臋sto niestosuje w膮tk贸w rmnatycznych bo moi gracze to by tylko wyruch*** i zostawili....
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Czw Mar 24, 2005 11:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To kiepsko. A u mnie wr臋cz przeciwnie. Wszyscy chc膮 mie膰 kogo艣 , najlepiej kogo艣 przy kasie albo nieprzeci臋tnie przystojnego. Ale najwa偶niejsze , 偶eby nie tylko na jedn膮 noc ale na sta艂e.
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus


Ostatnio zmieniony przez Blackswordsman dnia Wto Sty 31, 2006 22:48, w ca硂禼i zmieniany 1 raz
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
jazen
Szabrownik
Szabrownik


Do潮czy: 23 Maj 2005
Posty: 19
Sk眃: Czaplinek

PostWys砤ny: Nie Maj 29, 2005 16:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moja siostra jako gracz wprowadzila troche romantyzmu i uwiodla pewnego trapera i wbila mu noz w plecy Very Happy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Odwied stron autora
艁ysy1382
Skrzyd艂owy
Skrzyd艂owy


Do潮czy: 10 Sty 2005
Posty: 174
Sk眃: Albion

PostWys砤ny: Wto Maj 31, 2005 17:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stwierdzilem pewnego razu, ze taki watek romantyczny jest sesja w sesji...... Od tamtej pory zawsze (w kazdej sadze) pojawia sie taki watek (niezadko kilka razy). Milosc do NPCow moze miec ciekawe skutki.....
W taki sposob mozna nie tylko kierowac graczem w sposob lagodny, ale rowniez go mobilizowac, czy wprowadzac wdepresje...... Sa juz gracze, ktorzy co sesje raz mi dziekuja, a raz mnie przeklinaja he he he. I to sie nie zmieni Twisted Evil
_________________
" To BEER or not to BEER "
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Wto Paz 11, 2005 22:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm... w膮tek romantyczny to zajebiaszcza sprawa! Mn贸stwo motyw贸w, przyg贸d i innych "badziewi" mo偶na stworzy膰 opieraj膮c si臋 na romansach. D艂ugich zwi膮zk贸w nie lubi臋, a cz臋sto jak gram z moimi kumplami w Warhammera i jeste艣my w Altdorfie (i mamy troch臋 kasy), to zawsze sp臋dzamy mniej lub wi臋cej czasu w "Z艂otym M艂ocie" (Hail to Master Blackswordsman:D). Lubi臋 czasem, b臋d膮c rannym i wyczerpanym po walce, odpocz膮膰 z pi臋kn膮 pann膮. Og贸艂em Z艂oty M艂ot stwarza swietn膮 atmosfer臋, tak i u mnie, jak i w Altdorfie 2502.

Og贸艂em lubi臋 romanse ze szlachciankami, pi臋knymi kobietami i elfkami. Uwielbiam te偶 udawa膰 偶e jestem czcicielem Slannesha, by potem przez ich orgie wbi膰 n贸偶 w ich kult i napu艣ci膰 na nich kumpli, inkwizycj臋 lub wojsko, ewentualnie samemu pozbawi膰 ich 偶ycia. Twisted Evil
_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Koniokrad
Szabrownik
Szabrownik


Do潮czy: 02 Gru 2005
Posty: 15
Sk眃: z nienacka

PostWys砤ny: Pia Gru 02, 2005 00:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ave ludzie > Moj pierwszy post na tym forum Smile

Osobiscie robie za MG i wprowadzi艂em ma艂y w膮tek mi艂osny do mojej kampani, a ze jestem z natury z艂osliwym MG <jezeli gracze sobie na to zas艂u偶a Twisted Evil > to chcia艂bym sie dowiedzec od starych wyjadaczy jakby tu uprzykszy膰 zycie zakochanemu bohaterowi?
_________________
Wichry P贸艂nocy - Will Scatlate
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Monstero
Starszy Prochowy
Starszy Prochowy


Do潮czy: 15 Lis 2005
Posty: 279
Sk眃: z daleka

PostWys砤ny: Sro Gru 07, 2005 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W膮tki tego typu stosuj臋z umiarem (czyta: nie za cz臋sto, nie za rzadko).
Wspaniale ubarwia to sesje, no i nic nie wyzwala takiego uczucia zemsty i nienawi艣ci jak strata ukochanej/ukochanego.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Loradil
Przepatrywacz
Przepatrywacz


Do潮czy: 27 Gru 2005
Posty: 8

PostWys砤ny: Sro Gru 28, 2005 00:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gra bez milosci, sexu i rozkoszy??!!

Przecierz to podstawowa sprawa - kazdy bohater chce miec bohaterke...

Ja niegdy nie prowadze liniowo, wymyslam historie i w kazdej histori starego swiata sa rozni ludzie. a kobiet ktore mdlaly na widok bohatera bylo bardzo duzo...

Co do tego uprzykrzania to (zakladam ze facet jest BG, poniewaz kobiety sa delikatne i zadko sie je spotyka, a to dlatego ze mali chlopcy sie boja malych dziewczynek Very Happy a duzi chlopcy rzadko sie bawia w rpg...):
wiec:
-choroba i opuznianie marszu...
-"boli mnie glowa" to moje ulubione jak gram kobieta....
-porwanie
-zdrada
-kazdy pozadny facet pojdzie w ogien za wybranka serca i mimo ze jest demonica bedzie ja chronil... wiec rozne komplikacjie
-"powiedzialam mu bo sie balam ze cie zabije!"
-slabe nerwy: "ja tam nie ide!", "COS TU JEST!!!!"
-i wiele innych takich rzeczy...
kiedy ja bylem zakochany to nie gralem w Warhemmer bo jezdzilem do niej a gdy milosc prysla to zaczalem znowu grac.... jaki wniosek? milosc to jedyna rzecz ktora wplyniesz na KAZDEGO gracza
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Sro Gru 28, 2005 01:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawa perspektywa, i po g艂臋bszej refleksji... prawd膮 si臋 okazuje.

Mi艂o艣膰 to doskona艂y przyrz膮d by zmusi膰 BG do czego艣 b膮d藕 zasmrodzi膰 mu jego lekkie 偶ycie. Dlatego moje postacie preferuj膮 kr贸tkie znajomo艣ci b膮d藕 akcje w elitarnych domach rozpusty. Du偶o kasy=du偶o zabawy. Very Happy

Nie ma wi臋kszego sensu stawia膰 na d艂ugie i m臋cz膮ce zwi膮zki. Graczy to po pewnym czasie potrafi znudzi膰 lub zdenerwowa膰. Nale偶y dzia艂a膰, zmienia膰, ko艅czy膰 stare w膮tki i wprowadza膰 nowe. Akcja pod 偶adnym pozorem nie mo偶e stan膮膰, bo inaczej wszystko zacznie popada膰 w rutyn臋, z艂o konieczne a potem w nud臋 i tortur臋. A tego by艣my nie chcieli, czy偶 nie?

To by艂o pytanie retoryczne. Twisted Evil
_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Ariena
Mod Bog贸w
Mod Bog贸w


Do潮czy: 30 Gru 2004
Posty: 1636

PostWys砤ny: Sro Gru 28, 2005 15:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam takie w膮tki...Gram obecnie kobiet膮, kt贸ra z natury jest z艂a i okrutna. Gdyby nie jej druga po艂owa nie musia艂aby si臋 niczym przejmowa膰 tylko brutalnie mordowa艂aby wszelkich przedstawicieli jakiejkolwiek kultury. Na pocz膮tku by艂 to zwi膮zek lu藕ny (on sypia艂 z innymi kobietami,a ja z inyymi m臋偶czyznami), lecz p贸藕niej zacz臋艂o nas to m臋czy膰 i tak zawarli艣my zwi膮zek ma艂偶e艅ski. Dbam o niego i chroni臋 go, a on sprawia, 偶e hamuj臋 swoje 偶膮dze mordu. Jestem tak przywi膮zana do tego npeca, 偶e je艣li b臋dzie trzeba to oddam za niego 偶ycie swojej postaci, poniewa偶 bez niego ona straci sens istnienia...
_________________
Poeta to kto艣, kto pragnie w jasny dzie艅 pokaza膰 艣wiat艂o ksi臋偶yca
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email MSN Messenger
Penthea
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do潮czy: 02 Gru 2005
Posty: 33
Sk眃: Krak贸w

PostWys砤ny: Czw Gru 29, 2005 01:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W膮tki romantyczne s膮 o tyle ci臋偶kie do przeprowadzenia, 偶e wymagaj膮 od gracza pewnej dojrza艂o艣ci. Na tyle, 偶eby si臋 nie chichra艂 g艂upio, nie robi艂 sobie idiotycznych, niepotrzebnych 偶art贸w, i 偶eby nie kr臋powa艂 go sam fakt pojawienia si臋 takiwego w膮tku. No i wiele zale偶y od MG. Od jego wyczucia, i chyba delikatno艣ci. Musz臋 przyzna膰, 偶e takie w膮tki bardzo urozmaicaj膮 rozgrywk臋, zw艂aszcza umiej臋tnie poprowadzone. Aczkolwiek wydaje mi si臋, 偶e one najlepiej si臋 udaj膮 na sesjach 1x1, bo obecno艣膰 innych graczy jakby "podcina skrzyd艂a" - cz艂owiek czuje si臋 bardziej skr臋powany, ma opory przed powiedzeniem tego co chcia艂by wyrazi膰, mo偶e z obawy przed reakcj膮 reszty dru偶yny? Ale to ju偶 raczej wynika z "niezgrania graczy"...
_________________
Sesja "Wichry P贸艂nocy" - Silva Galtero (Sil)
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Sesja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group