Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
呕yczenia 2005

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Dzia艂 og贸lny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Sob Gru 24, 2005 20:00    Temat postu: 呕yczenia 2005 Odpowiedz z cytatem

Tak wi臋c nadszed艂 ten dzie艅 kiedy chcia艂bym 偶yczy膰 wam wszystkim, tobie Orth, Arienie, Wilko艂akowi,Zeddowi, Xarandilowi, Xsaremu, Penthei , Nagashowi, Etherealowi, Pyzuchowi, Jaraczowi, Fratusowi, reszcie mod贸w , mistrzom , graczom,wszystkim u偶ytkownikom forum, panzerwaflom, lamerom, wie艣niakom, miastowym, ziomalom, starym weteranom i zielonym ciep艂ym kluchom, WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO. WESO艁YCH , ZDROWYCH, SPOKOJNYCH, PE艁NYCH SESJI 艢WI膭T i SZCZ臉艢LIWEGO NOWEGO ROKU TO BY艁EM JA BLACKSWORDSMAN:)
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus


Ostatnio zmieniony przez Blackswordsman dnia Nie Gru 25, 2005 14:18, w ca硂禼i zmieniany 1 raz
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Nie Gru 25, 2005 01:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No c贸偶 m贸wi膰. Dzi臋ki... Co艣 ode mnie.

Spe艂nienia marze艅, zajebistego towarzycha, jeszcze bardziej zajebistej laski albo faceta (jak kto woli Very Happy ). Du偶o szcz臋艣cia, zdrowia, kasy i inne te wszystek pierdo艂y.

Co by tu jeszcze. Przepraszam wszystkich fagas贸w kt贸rych w jaki艣 spos贸b urazi艂em podczas mojego pobytu na forum. 呕ycz臋 Wam du偶o czasu. Bardzo du偶o czasu, by sp臋dzi膰 go na grach (jakich chcecie), zabawie w dobrym towarzystwie lub by sp臋dzi膰 ten czas z dziewczyn膮/facetem. Mery Krystmas und Hepy Nev Yeaaarr!

W imieniu Tzeentcha 偶ycz臋 Wam tak偶e pomy艣lnych, zakr臋conych i ciekawych zmian, by Wasze 偶ycie by艂o kolorowe jak po艣ciel mojego wyra. Very Happy

Pozdrowienia od Ethereal'a. Very Happy
_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy


Ostatnio zmieniony przez Ethereal dnia Nie Wrz 07, 2008 22:15, w ca硂禼i zmieniany 1 raz
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Penthea
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do潮czy: 02 Gru 2005
Posty: 33
Sk眃: Krak贸w

PostWys砤ny: Nie Gru 25, 2005 02:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ha, i ja dzi臋kuj臋, chyba najbardziej to za to 偶e zosta艂am wymieniona w znamienitym towarzystwie a nie w艣r贸d tak zwanej "ca艂ej reszty" Wink

Wszystkim Wam 偶ycz臋 weso艂ych 艣wi膮t, spokojnych, b臋d膮cych okazj膮 do solidnego odpoczynku i odseparowania si臋 cho膰 na kr贸tko od codziennych trosk - tak by potem mo偶na im by艂o stawi膰 czo艂a z now膮 dawk膮 energii i dobrego humoru Wink Co ja mog臋 jeszcze powiedzie膰, 偶eby si臋 nie powtarza膰?
B膮d藕cie optymistami. Warto Wink
Raz jeszcze weso艂ych 艣wi膮t - i szcz臋艣liwego nowego roku. Oby by艂 lepszy ni偶 dotychczasowe lata. 艢ciskam wszytskich razem i ka偶dego z osobna Wink
_________________
Sesja "Wichry P贸艂nocy" - Silva Galtero (Sil)
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
orth
Admin Zamku
Admin Zamku


Do潮czy: 18 Lis 2004
Posty: 1196
Sk眃: Altdorf

PostWys砤ny: Nie Gru 25, 2005 02:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niech was Sigmar b艂ogos艂awi drogie dzieci.

A ode mnie macie po kol臋dzie, kt贸r膮 za艣piewa dla Was Konstant. Aby odebra膰 prezent wystarczy wej艣膰 na czat i napisa膰 Konskowi "Orth kaza艂, 偶eby艣 zaspiewa艂 mi kol臋d臋 Konsek!" - jak si臋 b臋dzie buntowa艂 - skar偶y膰 bez zahamowa艅. Very Happy
_________________
Pozdrawiam i 偶ycz臋 wielu udanych sesji

www.drachenfels.pl :: www.40k.pl :: www.fabularny.net :: www.nudny.net :: www.samotnywilk.pl
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Nagash
Mod Cechu
Mod Cechu


Do潮czy: 11 Lut 2005
Posty: 280
Sk眃: Raszyn

PostWys砤ny: Nie Gru 25, 2005 03:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To i ja dodam co艣 od siebie.
Wszystkiego najlepszego, du偶o zdrowia i czego tam sobie jeszcze 偶yczycie, aby wam czas tych 艢wi膮t p艂yn膮艂 jak najlepiej, aby艣cie je sp臋dzili w gronie rodziny i najlepszych przyjac贸艂, no i dla RPG-owc贸w (czyli wszystkich u偶ytkownik贸w forum) udanych sesji, du偶o PD-贸w, i z艂otych koron Very Happy
A 偶yczenia te 艣le w szczeg贸lno艣ci do os贸b z kt贸rymi si臋 najbardziej zapozna艂em i polubi艂em na tym forum, czyli do: Ortha (osoby kt贸ra tu odwala najwi臋cej roboty), Wilka (osoby, kt贸ra mnie wkr臋ci艂a na te forum), Blackowi (osobie, kt贸r膮 najbardziej polubi艂em na tym forum [cho膰 czasem gada jak moja stara Very Happy ]), Arieny (serdecznej kole偶anki z forum), Xaryego (kumpla, kt贸rego poznalem na forum), Zedda (mojego pierwszego MG na sesji onforum), Xarandila (kumpla z forum), Darka (osoba kt贸ra m臋czy艂a si臋 z zazjajomieniem mi uniwersum W40k), a tak偶e do Jaracza, Pyzy, Fratusa, i ca艂ej reszty (za rok mo偶e b臋de zna艂 wi臋cej os贸b z forum narazie tylko te kt贸re wymieni艂em)
_________________
#SESJA Wzg贸rza: Gottri Gortengrot ( Grot )
#SESJA Altdorf: Urgrim Drukenheim - gladiator
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Xarandil
Mod Elf贸w
Mod Elf贸w


Do潮czy: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk眃: warszawa

PostWys砤ny: Nie Gru 25, 2005 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra to i ja dodam co艣 od Siebie troszke sp贸藕niony ale lepiej p贸藕no ni偶 wcale Wink przedewszystkim dzi臋kuje wszystkim za 偶yczenia !! Dzi臋kuje przedewszystkim Orthowi za to 偶e stworzy艂 tak wspania艂y portal zamek i 偶ycze mu 偶eby dalej rozwija艂 ten wspania艂y portal 偶eby starczy艂o mu zdrowia do prowadzenia go dalej. 呕ycze wszystkieog najlepszego Szczegulnie Blackowi i Arienie za to jacy s膮. r贸wnie偶 偶ycze wszystkiego najlepszego Zeddowi kt贸ry pokaza艂 mi na czym polega prawdziwy WH oraz najserdeczniejszcze 偶yczenia Xsaremu, Wilkowi, Nagashowi, Gregoremu Razielowi Jaraczowi, Pyzie, Fratusowi i ca艂ej reszcie na forum niech wszyscy wk艂adaj膮 cz膮stke siebie w te forum co pomo偶e nam stworzy膰 wspania艂y klimat Wink Jeszczeraz Wszystkiego NAj Naj lepszego na 艣wi臋ta i chucznego sylwestra !!
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Jaracz
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 29 Cze 2005
Posty: 2221
Sk眃: Olsztyn

PostWys砤ny: Nie Gru 25, 2005 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ech... znowu sp贸藕niony Razz Ale 偶yczenia i tak z艂o偶臋 Very Happy

Najlepszego wszystkim forumowiczom! Niech si臋 wasze 偶yczenia spe艂ni膮, a wszystko to czego 偶yczyli艣cie, dotyczy艂o tak偶e was. Bowiem cz艂owiek 偶yczy tego, czego sam chce. Szkoda, 偶e za oknem roztopy (w Olsztynie Razz) ale mo偶na sobie wyobrazi膰 ma艂膮 drewnian膮 chatk臋, 艣nieg za oknem i weso艂o trzaskaj膮cy ogie艅 w kominku... no i wspania艂ej atmosfery z rodzin膮/ kumplami/ partnerem/ partnerk膮 (niepotrzebne skre艣li膰). Takiego obrazka wam 偶ycz臋.
呕yczenia szczeg贸lnie 艣l臋 do:
Ortha, Blacka, Zedda, Xsarego, Xsarandila, Wilka, Nagasha, Arienny, Gregorego, Penthei, Hesta, Raziela, Fratusa i last but not least Koniokrada

Czyli wszsytkim z kt贸rymi mia艂em styczno艣膰 (nawet najmniejsz膮 ;P) na forum. Powodzenia!
_________________
#Przyjaciel czy Wr贸g => Alex Zir, cz艂owiek, magister alchemik.
#Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager => Brokk Imrakson, krasnolud
#Sylvania - Ziemia Przekl臋tych => Gerhard, cz艂owiek
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Ariena
Mod Bog贸w
Mod Bog贸w


Do潮czy: 30 Gru 2004
Posty: 1636

PostWys砤ny: Pon Gru 26, 2005 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sk艂adam 偶yczenia jeszcze p贸藕niej,poniewa偶 wcze艣niej mnie nie by艂o.

Przedewszystkim dzi臋kuj臋 za 偶yczenia....

Wszystkiego naj,najlepszego z okazji 艢wi膮t Bo偶ego Narodzenia dla wszystkich forumowicz贸w. Du偶o szcz臋艣cia i rado艣ci, spe艂nienia marze艅 i wielu, wielu wspania艂ych sesji z Waszym MG Very Happy No i oczywi艣cie szampa艅skiego sylwestra w gronie najlepszych przyjaci贸艂.

Szczeg贸lne 偶yczenia nale偶膮 si臋 naszemu adminowi,Orthoxelius'owi, oczywi艣cie mojemu ukochanemu Blackowi, Xsaremu (powodzenia), Xarandilowi (Las trzeba ruszy膰), Wilkowi i Nagashowi (za fajn膮 gr臋), Valdisowi oraz Jaraczowi, no i oczywi艣cie wszystkim u偶ytkownikom forum.

Ten rok b臋dzie jeszcze lepszy, cho膰 niestety bez Xsarego...
_________________
Poeta to kto艣, kto pragnie w jasny dzie艅 pokaza膰 艣wiat艂o ksi臋偶yca
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email MSN Messenger
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Dzia艂 og贸lny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group