Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Śmiałków szukać mi trzeba... ;)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> A tak poza Warhammerem to...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Qirth



Do³±czy³: 22 Wrz 2005
Posty: 1
Sk±d: Las peÅ‚en muchomora

PostWys³any: Czw Wrz 22, 2005 13:16    Temat postu: ÅšmiaÅ‚ków szukać mi trzeba... ;) Odpowiedz z cytatem

PiszÄ™ ja szybko bo zielona to tu nie lubiÄ…...

Szukam ja śmiałków, a raczej chętnych luda ze znajomej wioski, którzy może są gdzieś w pobliżu i chcą udzielić mnie jakiś wieści na temat osób, które mógłbym wycisnąć Very Happy , do przygody pełnej niebezpieczeństwa i skarbów, bla bla bla.. Wynagrodzenie w złocie bądź w ziemi Twisted Evil .. Ziemia to dla tych nie podołają... Mozna się zgłaszać do mnie na Forumcu bądź przez GuGu.. na profilu mój numer... Nio a teraz szczegóły i miejmy nadzieje że ten temat wytrzyma jak najdłużej, chyba że się Adminy skapną że im brodze w Forumach to mnie wywalą... Hi hi ale sprytne gobliny zawsze wejdą tam gdzie chcą... A teraz szczególiki...

... Uwaga Uwaga Szukam śmialków żyjących w wiosce Poznań, bądź w pobliżu, którzy przy dobrym kuflu pyrkowego piwka spotkają się by podjąć ryzyk i wyruszyć na niebezpieczną wyprawę, po chwałę, zloto i bla bla.. Krótka mówiac luda do RPGua... Kto zainteresowany niechaj piszu... Ja tam czatuwać będę przy moich muchomorkowych odbiornikach...

Podpisana Qirth
( Bardziej zielony niż zielone )

P.S. Wybaczta mnie za błęda, Staroświacki jest taki dziwny.. Confused
_________________
Być zielony nie być zły, kto to nie wie niech nie krzyczy. Być zielonym bić a w łby, my zielone mieszkać w dziczy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Pyza
Mod Ludzi
Mod Ludzi


Do³±czy³: 16 Gru 2004
Posty: 117
Sk±d: Wielkie KsiÄ™stwo PoznaÅ„

PostWys³any: Czw Gru 15, 2005 09:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odsyłam cie na strone Katalog Graczy gdzie możesz zgłosić iż poszukujesz graczy/MG
_________________
"Kiedy zastanawiamy się nad swoim życiem, to właściwie sam fakt, że żyjemy, powinien nas najbardziej zadziwić." - Reinhold Schneider
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> A tak poza Warhammerem to... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group