Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Poszukiwany MG do Warhammera ÅšlÄ…sk

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Problemy, pytania, poszukiwania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
liam



Do³±czy³: 22 Lis 2005
Posty: 1
Sk±d: ÅšlÄ…sk

PostWys³any: Wto Lis 22, 2005 21:50    Temat postu: Poszukiwany MG do Warhammera ÅšlÄ…sk Odpowiedz z cytatem

4 studentki i jeden student :p poszukuja Mg do Warhammera najlepiej z okolic Katowic.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
th3mon
Strażnik
Strażnik


Do³±czy³: 21 Wrz 2005
Posty: 67
Sk±d: Ruda ÅšlÄ…ska

PostWys³any: Czw Lis 24, 2005 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmm.... Ja mieszkam w Rudzie Śląskiej (jakieś 30 min. od Katowic). Skusiłbym się na prowdzenie, bo czuję głód na granie, ale jeat pewien mankament. NO MONEY na bilety komunikacji miejskiej, ale może by się coś wykombinowało Wink .
_________________
Aaaaaaaaa!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Pyza
Mod Ludzi
Mod Ludzi


Do³±czy³: 16 Gru 2004
Posty: 117
Sk±d: Wielkie KsiÄ™stwo PoznaÅ„

PostWys³any: Czw Gru 15, 2005 09:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja cie odsyłam na stronę serwisu fabularny.net Katalog graczy gdzie możesz zarejestrować że szukasz graczy/MG
_________________
"Kiedy zastanawiamy się nad swoim życiem, to właściwie sam fakt, że żyjemy, powinien nas najbardziej zadziwić." - Reinhold Schneider
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Problemy, pytania, poszukiwania Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group